Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a problema vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretemacsokit kérdése:

Velem van a problema vagy ez termeszetes?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok es a baratommal nagyon jokat szoktunk szexelni. Vele az eg vilagon semmi problema nincs, fantasztikus az agyban es nagyon nagyon elvezem. Azonban meg soha nem volt huvelyi orgazmusom. Velem lehet a problema vagy ez kialakul idovel? Mit tanacsoltok?

2016. szept. 18. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Pánikra semmi ok! Ez bármikor kialakulhat! Próbáljátok ki minél több pózt! És segíts a barátodnak! Mond neki, hogy mikor és hogy jó! :)

40+Ffi

2016. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 24 éves nő vagyok, 16 éves korom óta nemi életet, volt már 7 partnerem, több nagyon tapasztalt is. Vad és érzéki szexben is volt részem, mindenféle pózban próbáltuk... mégsem sikerült még sohasem. Ettől függetlenül élvezem. Valami jó tanács engem is érdekelne. :)
2016. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint az #1-es.

Állítólag lehet tanulni! Ezt nem tudom, mivel pasi vagyok. De azt hiszem, ez tényleg bármikor bekövetkezhet! :) Volt egy partnerem anno, aki szintén túl volt már egy-két pasin, és saját bevallása alapján még sosem volt hüvelyi orgazmusa. Aztán találkoztunk és valami uton-módon úgy alakult, hogy nekem sikerült elérnem nála! :) Nem hinném, hogy ez az én érdemem lenne, inkább a körülmények szerencsés osszejatszasa lehetett. De a végeredmény a lényeg, hogy egyszercsak neki is sikerült! Szóval én azt gondolom, hogy előbb vagy utóbb lesz olyan, hogy sikerül átélni! Az biztos, hogy sokat segíthet, ha a partneretekkel beszélgettek és kommunikaltok szex közben is, hiszen csak ti érérzitek, hogy igazán mi és hogy jó! Hátha egyszer eltalalja azt a pózt vagy mozdulatot vagy bármit, amit kicsit tovább folytatva sikerül közelebb kerülni, esetleg el is érni ezt! És azt is fontosnak tartom, hogy a partneretek figyeljen rátok!

Remélem nem mondtam túl nagy hülyeséget? :o

2016. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is későn, 30 fölött indult be, 10+ éves házasságban. Akkoriban jött be a farokra húzható berregő gyűrű, ami izgatja a csiklót doogás közben. Nem volt nagy szám amúgy, de elindította a gondolatmenetem, hogy mi lenne ha szexelés közben simogatnám a csiklómat, illetve még a közös eksön előtt néhányszor egyedül próbálkoztam. Meglepő volt: mert konkrétan rá kellett állítanom mindkét szervet arra, hogy egyszerre érezzenek, és eleinte pár percig párhuzamos ingerlés közben egyik sem akart érezni semmit. Aztán megindult a dolog, pár ilyen szóló téma után már élesben olyanokat doogtunk, hogy be kellett csukni mindent, párna a fejre, stb. És innentől aztán már volt értelme a pózkeresésnek is, bár mostanra, újabb 10 év múlva már mindegy, csak állva nem megy, ha a combom terhelve van. (Sőt, pár éve már spriccelek is, ami szintén eleinte csak egy pózban ment, aztán hozzájött egy újabb is, majd harmadik, de néha meg elmarad.)
2016. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!