Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit fogok erezni amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fogok erezni amikor eloszor szexelek majd fiuval?

Figyelt kérdés
es most nem arra gondolok h faxt a puncimban hanem normalis valaszokat...
2016. szept. 18. 18:11
 1/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha értelmes fiúval akkor jót, ha egy suttyóval akkor rosszat.
2016. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mintha dildoval masztiznál.
2016. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
A banán ízét.
2016. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinted ezt most le fogja tudni neked írni bárki is úgy, hogy te ezt értsd is? Amíg nem próbálod ki úgysem fogod megérteni.

Komolyan néha nem értem az embereket...

2016. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálom leírni nagyjából! :D


Először is, ahogy a csók - tapi stb.. elkezdődik, elvileg nedvesedned kell és ahogy egyre intenzívebben csináljátok egyre jobban akarod és egyre melegebb/ nedvesebb leszel odalent, ( Figyeljetek, hogy jó nedves legyél mielőtt belekezdtek )!!! Kézzel és szájjal is csinálhatja előtte!

Aztán mikor odateszi a makját, és elkezdi betolni, kicsit feszíteni fog, de ne erre koncentrálj.. hanem a többi érzésre, birizgálhatod is közben a csiklód, hogy minél nedvesebb légy !

Mikor már tolja be, ne álljon meg, hanem határozottan, de nem durván kezdje el ki- be mozgatni, minden egyes döfésnél egyre beljebb menjen, de ne nagyon... Így folyamatosan fogsz tágulni, és érezni fogod, ahogy a partnered kitölt, a szerszáma masszírozza belül a puncid.. Egyre jobb érzés lesz, és nedvesebb leszel.. A többit bízd rá és élvezd!!


A lelki részét nem tudom leírni, azt mindenkinek maga kell megélni ! :D

2016. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyire izgulsz fel a sracra. Ha nem jon be es ugy fekszel le vele akkor eleg szar lesz neked. Ha megmozgat benned vmit ha alapbol nagyon fantazialsz rola szoval nagyon bejon es a srac is mindent jol csinal akkor azt nem fogod elfelejteni...
2016. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!