Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ido utan szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan szoktatok ossze szexualisan a parotokkal/ferjetekkel?

Figyelt kérdés

A ferjemmel 3,5eve vagyunk egyutt van egy lassan 2eves kislanyunk. Eddig szinte mindig eljatszottam hogy hu de elvitt a csucsra. Kb 2-3honapja viszont maga a mamor :D Mikor osszejottunk akkor sikerult meg a csucsra vinnie.. Lehet megcsak most szoktunk ossze szexualisan? Gyakorolni max rajtam tudott xD


22N



2016. szept. 18. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
5-6 alkalom kellett hozzá. Mi szerencsére nagyon jól egymásra találtunk szexuálisan.
2016. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem eleve fontos volt olyan partnert találni, akivel a szexben is nagyon együtt vagyunk. Elég sok kapcsolatomba került, de megérte.
2016. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ne csodálkozz, ha átverted meg is érdemlted hogy nem élvezted...
2016. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kb. 2 hónap 2 éve vagyunk együtt és hamarosan egy kis család leszünk. 22 L
2016. szept. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as nem azt mondtam hogy nem elveztem.. Hanem azt hogy nem sikerult elvinnie a csucsra. Nem ugyanaz a ketto :)
2016. szept. 19. 07:40
 6/8 János Gilján ***** válasza:
Mi 10 éve vagyunk együtt. Már az első alkalom is jó volt, de a mostani élményeinkhez képest maximum "bemelegítésnek" nevezném. Évről évre sikerül új mélységeket felfedezzünk a szexualitásunkban, ez pedig a közös szándékunknak és az egymás iránti szerelmünknek köszönhető. Úgy gondolom, hogy fejlődni mindig van lehetőség és 10 év múlva még sokkal mélyebb és teljesebb élményeink lesznek, ha megdolgozunk értük. Nektek azt tanácsolom, hogy örüljetek az új minőségnek, de törekedjetek rá, hogy még tovább fokozzátok! A jó mindig lehet még jobb! ;)
2016. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak en tapasztalom a "javulast" a szexben az evek soran. 6os koszonom a valaszod!

1 kivetelel mindenkinek ment a zold kezecske 👍

2016. szept. 19. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 5 es fél éve vagyunk együtt, másfél éve házasok, most varunk babát(14 hetes vagyok) Szinte mar az elejétől kezdve nagyon nagy az összhang közöttünk. Meg beszélünk mindent, mi jó mi nem jó min kellene valtoztatni és milyen irányban. Milyen új dolgokat próbálnank ki szívesen és teljesen nyitottak vagyunk az új dolgok felé. Én sosem játszottam meg hogy élvezem, mindig eljutok a csúcsra.
2016. szept. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!