Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Milyen volt a legférf...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Milyen volt a legférfiatlanabb ( nem helyesebb) pasi, akivel szexeltetek?

Figyelt kérdés

Kinézet, belső, stb...


Félénkek, határozatlanok voltak-e partnereitek?



2016. szept. 20. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem szexeltem még számomra férfiatlan pasival
2016. szept. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
félék volt, de az nem olyan rossz..:)
2016. szept. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Férfias volt az is.
2016. szept. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Kinézetre helyes volt, de az ágyban nem figyelt rám, és hogy nekem mi jó.Életemben nem unatkoztam ég annyira aktus alatt. Utána meg meg volt győződve, hogy ő aztán rohadt jó volt. Az én véleményem nem érdekelte. Na, ez nekem rohadt férfiatlan, és éretlen, pedig közel 30 éves volt.
2016. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Kinézetre nem olyan volt hogy a csajok hajat térjenek érte.. Szemüveg + fogszabályzó.. Belső nagyon kedves rendes srác volt.. Az ágyban pedig érzéki és gyengéd ami nagyon jó volt. Nem volt félénk se határozott de folyamatosan kommunikáltunk hogy mit hogyan.. Ő 18 éves volt végülis a 4. Partnere voltam de szerette volna tudni hogy nekem hogy jó szóval nem volt sablonos a dolog.. én 20 voltam akkor... 22 L
2016. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajat tépjenek érte **
2016. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel sok partnerrel voltam, voltak köztük igen $zarok is, akiknek fingjuk nem volt, hogy kell bánni egy nővel...
2016. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!