Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex idegennel? Valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex idegennel? Valakivel előfordult már?

Figyelt kérdés
Előfordult már veletek hogy olyan emberrel szexeltetek akit még aznap (vagy pár napja) ismertetek meg, de késöbb megbántátok?

2016. szept. 20. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem
2016. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem is 1x
2016. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ja de nem bántam meg 😂
2016. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Velem is, de picit bizarr volt a dolog :S Mindenkivel csak az a tipikus discoba összefutás utána szex eset volt?
2016. szept. 20. 15:40
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Már azt hittem valakit elraboltak az UFÓ-k. Volt kollégáim meg azt emlegették, hogy egyszer egy négerel kéne kipróbálni.Ha lánynak születtem volna, más lenne a helyzet, de így még azzal se jöttem össze, akivel nagyon szerettem volna, nemhogy idegennel.
2016. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen, és megbántam. akkor jó volt, de utána vacakul éreztem magamat.
2016. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2 éve volt hogy fel mentem chat.hu-ra Aztán rá írtam egy 18 éves lányra és mondta hogy nimfo. És következő nap már szexeltünk! Aztán szex kapcsolat lett belőle, jó lenne most is ilyen lányt találni:)
2016. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem suliba beiratkozásnál volt, o.kiránduláson, stb
2016. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Amikor fiatal voltam és nőtlen, akkor elég sokszor. Általában a szájukban végeztem...
2016. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen egy párszor.

Pár napos ismertség után, első találkozónál szex kint a szabadban, a naplementében, a búza mező mellett egy nagyon aranyos lánnyal. Második alkalommal még jobban sikerült. Bármikor megtenném vele újra.


Volt olyan, akinek a lakására mentünk. Vele nem volt nagy élmény, mert dohányzik.

És volt akivel nem terveztem semmi ilyesmit, de végül annyira megkívántuk egymást az első találkozón, hogy muszáj volt kielégülni. - Vele a helyszín volt extrém, de szintén dohányos, büdös...


Mindenkit neten ismertem meg először.

Az egyéjszakás, undorító partyribik nem vonzanak.

2016. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!