Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok azokról a nőkről, akik erényöv kulcsőrzést vállalnak?

Figyelt kérdés
Férfiak odaadják nekik a kulcsot, aztán csak a nőtől függ, hogy mikor adja vissza, és addig nincs szex.

2016. szept. 20. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jol hangzik , bár en max egy napnál tovább nem rabositanám így páromat, azét annyira nem lehet kellemes a viselete
2016. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem gondolok semmi rosszat.. Egyszer volt egy pasi aki ezt akarta.. De 1-2 napnál hosszabb időre nem vállaltam be hisz sose tudni mikor adja az élet hogy valami olyan helyre kéne menni a pasinak ahol le kerülne a gatya. Pl urológiai vizsgálat.. Vagy ne agy Isten valami baleset éri.. Hát az elég ciki lenne szerintem a pasinak.. 22 L
2016. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es: úgy tudom, ezért szoktak egy pótkulcsot hagyni a pasinál lepecsételt borítékban.
2016. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés nők. :)
2016. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ügyesen csinálják. :)


Pótkulcsot nem csak borítékba lehet tenni.

Azzal meg nem kell foglalkozni hogy cikis helyzetbe kerül.

:) A baleset és egészségügyi problémák esetére ott a pótkulcs.

2016. szept. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
Hogy lehetnek egyesek Ennyire életképtelenek.
2016. szept. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én őriznék kulcsokat nagyon szívesen! :) 30/N
2022. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!