Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek búvóhelyeket, ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek búvóhelyeket, ahol izgalmas lehet szexelni? Ti milyen extrémebb helyeken szexeltetek eddig?

Figyelt kérdés

Sosem próbáltunk még ilyet, autóban volt orális szexben részem vezetés közben autópályán, de az nagyon jó volt.

Van esetleg Budapesten valami szép hely, ahol lehet szexelni a város fényét nézve és nem találkozunk arra járóval?

Illetve a lesifotósokat is szeretnénk elkerülni.

Moziban is vettünk már szándékosan a legrosszabb legrégebbi filmekre is jegyeket, csak azért, hogy egyszer szexelhessünk bent, de mindig ült mellénk valaki, sosem jött össze...


Valami tippet tudtok adni?


2016. szept. 20. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem van tapasztalatom lépcsőházzal (hallod, ha valami történik), próbafülkével, kocsiban, mellett, rajt' ezer helyen, s bár vidéki vagyok, de a Normafánál is parkíroztam néhányszor. Illetve főutak mentén a kis földutakon a kocsi előtt, a hegyekbe magasleseken, kilátókon, fák között, bokor mögött. A Balatonban víz alatt, motorostalálkozón a sátor mellett, rallyn a nézők háta mögött, félreérthetetlenül - de senki ránk se nézett. Ha meg igen? :) Illetve volt egy bő szoknyát preferáló kissé fehérmájú csajom, akit fél Szegeden megdugtam. Éjjel úgy sétáltunk haza, hogy fogta az álló farkam, és minden kapualjban, fa mögött, árnyékban magába engedte kicsit... :D
2016. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kilato, jatszoter, lepcsohaz tarolo, termeszetesen ejszaka/hajnalban. Nekem ezek voltak a legjobbak.
2016. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én régi elhagyatott temetőben csináltam exemmel :D haláli volt.

18/l

2016. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A temetős az nekem már morbid és gusztustalan eléggé, pedig nem vagyok prűd egyáltalán.

Szerintem szinte bárhol lehet, ha nem premier plán néznek, az meg, hogy észrevehet valaki az izgalmassá teszi. Pl., ha mozi után nem lifttel mentek a kocsihoz mondjuk a plazaban, hanem a lépcsőn ott is lehet, mert a lépcsőt nem sokan használják, inkább lifteznek. Mi többször is csináltuk ott mindenfélét a volt barátommal.

2016. szept. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!