Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi volt az eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt az eddigi legperverzebb gondolatotok?

Figyelt kérdés
Amit ti csináltatok volna mással, akár emberrel, állattal, tárggyal.. Szexuális értelemben.
2016. szept. 23. 16:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25%

Beleégetni egy fasziba a monogramom, egy meleg pasit arra kényszeríteni, hogy nőt dugjon, ökellel verni valaki arcát ha rossz kedvem van. Ilyesmik.

Ilyenkor mindig bánom, hogy van barátom és nem próbálhatom ki ezeket, de sebaj. Nem sok jövőt jósolok már ennek a kapcsolatnak és ha vége lesz, akkor legalább majd belevágok a sub keresgélésbe. (Mennyivel könnyebb dolgom lesz mint a dom pasiknak. :D)

2016. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
87%

21. Hat igy allsz hozza akkor jobb ha bele se vagsz ...

A bdsm a kolcsonos tiszteletrol szol ...

Lilad nincsen arrol h egy submissziv ferfival mit kell tenned h az is maradjon !


Am 15os vagyok ...

Es a BDSM ... Ha ezen belul kerded akkor eleg sok tapasztalatom van mind a ket oldalt,

A legperverzebb talan az lenne ha egy szubmissziv par allna a rendelkezesemre par napig :-) es amit ebbe bele tudtok kepzelni ;-)

2016. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Szex egy shemale-lel😍

25/N

2016. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
0%
de kekok vagytok
2017. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
76%
Én a barátnőm apjára vagyok nagyon ráizgulva: valami elképesztően sármos pasi. Sokszor benedvesedek ha találkozom vele. Ha nem lenne felesége, már "megerőszakoltam" volna.:)
2017. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25%
Ha érdekel írj üzibe és leírom, de előre szólok van barátom!
2017. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!