Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a fiatalabb koroszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a fiatalabb korosztály?

Figyelt kérdés

A szexualitás kérdésben a legtöbb kérdező és választ adó átlag 18-25 év közötti.


Idősebb korosztály vajon miért nem ír erre az oldalra?


Biztosan lenne nekik is bármilyen kérdésük akármennyire is tapasztaltabbak.


2016. szept. 27. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoznak és nem otthon verik a pélót. :D
2016. szept. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 vagyok. Sok esetben a fejemet fogom és inkább nem írok semmit. Vagy, már érkezett olyan válasz, amit én is írnék. Sok esetben a kérdező arra sem méltatja az embert, hogy válaszoljon. Akkor meg minek?
2016. szept. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
A negyvenes férfiakat már nem érdekli a szex. Legtöbbször csak kényszerből csinálják,mert különben ugat az asszony. Nekünk ez már munka,nem szórakozás. Főleg nem élvezet. Akkor jó amikor végre vége van 😊
2016. szept. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
34 vagyok, kérdezni nem szoktam válaszolni annál inkább, de sokszor csak röhögök az ostobaságokon, vagy letrollkodom.
2016. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37 vagyok,inkább válaszolok mint kérdezek,érdekel a dolog,sőt a fiatalabb korosztályban keresgetek :)
2016. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a felhasználók majdnem fele 30-40+ éves férfi, akik itt próbálnak meg fiatalabb lányokat szerezni.
2016. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak szórakozni járok ide. És néha szexchatelni.:D (42F)
2016. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak olvasgatom ,hogy mennyi fiatal meg tini van akik mindenbe beszolnak akik csak le nézik az idősebb korosztályt,ezért nem is kapnak komoly válasz egy komoly kérdésre,problémára,pedig szerintem ezek az oldalak inkább segítségre ,jó tanácsokra kellene szolgáljon,nem tudtam meg állni hogy ne írjam le a véleményemet további jó szórakozást .
2021. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!