Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szexelt már a főnökével...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szexelt már a főnökével ott hogy kezdődött a románc?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom fizetés emelést kért azzal a mondattal hogy Bármit megtenne érte mert nagyon kell a plusz lóvé....
2016. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Eloszor csak nezesek ,szavak,tettek egy ket nezes es mindent levagsz 1 eve kezdodot de nm gondoltam h ilyen tartos lesz
2016. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Én főnök voltam. Egyszer jött egy csaj, hogy előleg kéne. Mondom, azért tenni is kell valamit. Persze, dugjam meg nyugodtan. Két nap múlva megint jött, aztán megint, aztán már nem is kellett az előleg. Másik csaj, reggel felveszem, kis 17 éves lány volt, s úgy köszönt, hogy csókolom. Mondom ne csókolomozzál, mert szavadon foglak. Erre megint, csókolom. Szaván fogtam, mái napig hébe-hóba dugok vele (7 éve már). Idősebb könnyebb vérű hölgy, szabadságon volt, elvittem neki a fizetést. Ahogy behívott és leültem, már egyből a combom kezdte simogatni... Ugyancsak korosabb milf. Lekéstük az utolsó buszt, így mondom hazaviszem a dolgozókat, ő lakott legmesszebb. Ahogy az utolsó kiszállt, ő rögtön elkezdett nekem sírni, hogy a férjével már válni készül, mert mióta nem nyúlt hozzá. Másik milf, beteg volt, elvittem neki is a fizut, elbeszélgettünk, majd meghívott vacsorázni. Meg hát volt két fiatal csaj, akiket ha elhúzódott a nap, ugyancsak haza kellett vinni, mert nem volt busz. Ők azon vitatkoztak mindig, hogy melyikük szálljon ki előbb, folyamatosan dugtam mindkettejüket. Illetve a nem melós osztályból származó beosztottjaim is mind behálóztak - az egyik behívott az öltözőbe, és onnantól kezdve jó darabig minden hajnalban ápolgattam, az utódja meg csak egyszerűen nagyon szép volt, és elég volt rámnéznie, hogy rámoccanjak. Persze volt még néhány, hiszen majd minden női beosztottamat megdugtam, de a legtöbb egyszerű, kissé kitartott összenézéssel kezdődött, aztán meg már haladtunk szépen tovább...
2016. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Velem is a szemezesek tettek be 18 vagyok a fonokom 42 neha neha becsuszik egy ket menet XD
2016. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
3! Te egy adonisz lehetsz :D vicc vagy! (N)
2016. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Én nekem azért szimpi a 3-as :D

Semmivel nem rosszabb ő, mint a szerénykedő.


Akár úgy is fogalmazhatunk, hogy keresi az igazit :D

2016. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
3-as vagyok. 25 évesen alapítottam egy kis munkaerőkölcsönző céget, jóképű, helyes, nem roma ügyvezető igazgató lettem. Egy évre rá már ötször annyi emberem volt, köztük egyre több nő is. Gondolom annak is híre ment, hogy nem túl kicsi a méretem, meg aránylag jól is használtam, mert így pár év alatt szinte minden nő megvolt, és a legkevésbé én kerestem a kontaktot (hiszen a munkehelyen kívül is akadtak szép számmal lányok). Ja, és mielőtt nagyon kárálnának az emberek: ezek a lányok, hölgyek nem plázacicák voltak, átlagos dolgozó nők. A legszebb közülük a gyakorizók nagy többségénél nem ütné meg a minimumot. :P
2016. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ok....elhisszük,nem kell a rizsa :D
2016. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ha jóképű, aránylag jó testű vagy, meg jól öltözöl, jó kocsid van, szerinted mennyi megkapni egy butus, kétkezi munkás csajt? És ha még emellett a főnöke is vagy? Na? Nekem 3 év jutott a kánaánból, sajnos mindezt pont a válság éveiben sikerült.
2016. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ezt most nem azért mondom, hogy a 73%-os válaszolót igazoljam, de valamilyen okból tényleg könnyű megkapni az alulképzett csajokat a munkahelyen, mondjuk én nem főnök-beosztott kapcsolatban éltem meg ezt.
2016. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!