Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 eve elek a baratommal es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 eve elek a baratommal es bevallotta hogy vonzodik a noi fehernemukhoz es azota tobbszor elofordul hogy azt huzza magara napkozbe is. Velemeny szerintetek ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
Kiskoraba anyukaja tobbszor adott ra noi bugyikat es azt mondja onnan a vonzalom de nemtudom hogy jo iranyba viheti el a kapcsolatunkat ez a teny. Egy komplett fehernemus fiokja van tele noi bugyikkal. Koszonom a valaszokat.

2016. szept. 28. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Női bugyi fétise van. Ne aggódj nem veszélyes. Az már egy jó dolog hogy el mondta neked. Tehát bízik benned ;) Bár nem értem hogy az anyukája miért adott rá női bugyit.... 22 L
2016. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a "vonzódni hozzá" és a hordani nem ugyanaz.
2016. szept. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Csak nehogy legközelebb arra érj haza, hogy valaki épp kufircolja a pasid... :)

Szerintem szimplán búza.

2016. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy inkább travián rajongó...
2016. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Tartsd szemmel a sminkkészleted is, tutti hogy használja...
2016. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2016. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
En nem tudnám tolerálni. Hiaba... a női fehérnemű nem férfira való. En nem tudnék így élni vele.
2016. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Elmebeteg
2016. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggodj amig ti lanyok meg a nekunk gyartott ruhakba mentek ki az utcara ami gazabb mint egy noi bugyi a farmer alatt ahol senki sem latja!

Figyu!:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2016. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Meg is válaszoltál. Ha az anyukája női (kislány) bugyikban járatta, ez rögződött benne. Gondolom később az anyja bugyiját is felvette. Azonosulni akart az anyjával. Ha megáll a bugyinál, nincs gond. Kérdezz rá, hogy esetleg nem akar más nőit is felvenni? (Szoknya, harisnya, hálóing stb.) Honnan van annyi bugyija? Rád nem jók? Mert akkor kobozd el tőle. Szerintem hadd hogy élje ki magát, ha elfojtod, rosszabb.
2016. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!