Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy 90%-ban én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 90%-ban én irok mindig a lánynak facebookon és ős meg sokszor nagyon szűkszavú ugyanakkor sokszor látom hogy aktíív a messengeren?

Figyelt kérdés
F24
2016. szept. 28. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Magyarul leszar téged.


22/L

2016. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz belőle semmi se, erre nem jössz rá 24 évesen?
2016. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a barátzona :D
2016. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Leszar és még másokkal is beszélget közben. Ez az igazság. Jó tanács: sose epekedj egy lány után ilyen értelemben. Ha ő nem keres téged, akkor szard le te is! Mindig kettőn áll a vásár Koma! :) Amúgy tipikus mai Insta, Face generációs csaj lehet, én össze sem állnék ilyennel, aki sokszor online ilyen platformokon.
2016. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hagyjuk ezt a puás dumát...
2016. szept. 28. 22:36
 6/16 A kérdező kommentje:

Majd kiderül hogy ha nem keresem mi lesz az irány.

Lehet "nem vagyok kihívás" a folytonos tobzódásommal

2016. szept. 28. 22:38
 7/16 SIDLER22 ***** válasza:

Nekem volt egy lány akit AnoTalkon ismertem meg. Egész este beszélgettem vele, de nagyon úgy tűnt mintha csak feltartanám. Mindig csak a kérdéseimre válaszolgatott. Azt beszéltük meg hogy másnap beszélünk ismét. Természetesen én írtam neki előbb. Így ment ez 2-3 napig aztán úgy döntöttem hogy nem érdekel. Egy hétig nem történt semmi, aztán gondoltam mostmár rá írok "itt vagy?". Ezt az üzit fél órával később el is olvasta, de nem írt vissza. Immár két hónapja ennek és azóta se híre, se hamva :/ ezek a mai lányok...

16/F

2016. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Normális, amennyiben a lányt semennyire nem érdekli az adott hím.
2016. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Velem is ez történt nem is olyan rég de a csavar az egészben hogy a csaj akarta hogy írjak rá én persze ezt nem tudtam csak akkor amikor unokahúgom mondta hogy írta neki a csaj(mert az osztálytársa) h írjak rá ráírok de full ugyanez ment kérdeztem és kb 1-2 szóval lerendezte majd 20 perccel később már baszott visszaírni akkor már tudtam hogy időpocsékolás volt az egész...
2016. szept. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Figyelj ha akarsz valamit egy lánytól akkor tegyél is érte.. Nehogy már a lány teperjen és még Ő írjon rá.. Mellesleg ha WiFi közelben van rögtön azt jelzi az a messsenger hogy elérhető aztán lehet hogy nem is bugyválja a telefont.. Én se vagyok hozzá nővel a telefonomhoz.. 22 L
2016. szept. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!