Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vidéki nőtársaim! Ha minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki nőtársaim! Ha minden vágyatok Pestre költözni, de pénzetek nincsen, belemennétek abba, hogy kapsz egy szobát, de hetente egyszer a tulajjal kell tölteni az éjszakát? 18/l

Figyelt kérdés
Ilyen lehetőség adódott. Tiszta ápolt harmincas férfi. Sokat dolgozik, nincs ideje barátnőre. Nekem legalábbis ezt már ndta.
2016. szept. 29. 15:11
1 2 3
 1/23 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
A valóság pedig az, hogy unja az asszonyt meg a gyerekeket.
2016. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Gotland ***** válasza:
100%

Van olyan ismerősöm, aki bevállalta.

Azóta pszichológushoz jár.

2016. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele
2016. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ide kár feltenned a kérdést, mert úgyis azt írják, hogy nem tennék meg, de a való életben meg nagyon sokan csinálják, szóval dönts saját belátásod szerint.
2016. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Légy k/rvs, ki nem sz/rja le eggyel több vagy kevesebb már oly mindegy. Amúgy pasi vagy és valamelyik nem régi kérdés szülte a tiédet. Menj készülj a holnapi matek dogára
2016. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok privit, de az ember meg van, inkább azokat a lányokat kérdezném, akik átéltek ilyet. Vidékről pénz nélkül nem nagyon lehet elkerülni másképpen.
2016. szept. 29. 15:21
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

-Nézd az egy éjszaka amit vele kell tölteni nem azt sugallja hogy egy menetről van szó...

-Másrészt alapvetően kiszolgáltatott helyzetedből adódóan olyan dolgokat igyekszik majd veled megtenni amit egy kezdődő párkapcsolatban semmi kép...hisz ez nem párkapcsolat!

-Ergo ha gyomrod van hozzá és idegrendszered akkor hajrá!

De sanszos hogy ez pár alkalom után finoman szólva terhes lesz számodra és örülj neki ha csak lelkileg és nem testileg!

Hidd el a főváros nem az ígéret földje...szimplán csak a lehetőségek fókusza nagyobb! Ergo a szar embereké is!

2016. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a pasi, vagy vonzónak találom belemennék. Bár csak egy-két alkalomra kellene lakás, felajánlóm sincs és 18 már elmúltam, lehet élesben meggondolnám magam.
2016. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én nem javasolnám, mert idővel lehet megzsarolna, és egyre többet akarna. Egyáltalán mi a garancia arra, hogy meg is kapod a lakást? Lehet kihasznál téged, ágyba visz, aztán ha megkapott, kidob, aztán be sem tudsz menni a lakásba. Csak ésszel!
2016. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Kedves privizők. Nehogy azt higgyétek hogy falun nem használnak ki a férfiak. Tanárok, munkaadók.
2016. szept. 29. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!