Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tetszetek valakinek, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszetek valakinek, ti viszont nem vonzódtok az illetőhöz, hogy viselkedtek a környezetében?

Figyelt kérdés
Fiúk válaszára vagyok inkábbb kíváncsi, de lányok is írhatnak.
2016. szept. 29. 15:30
 1/5 anonim válasza:
Ha tudod hogy tetszel neki, akkor szerintem egyszerűbb ha nyíltan megbeszéled vele, hogy ez és ez a helyzet.. bocsi de nem. 18/F
2016. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es én már voltam ilyen helyzetben nőként és nem egyszerű felfogtatni a másik féllel ,hogy nem jön be. Én a végén már így mondtam neki,hogy fogdd már fel hogy nem vagy az esetem és , akkor sem kellenél ha szingli lennél. De így sem fogta fel az illető és még mindig ugyanúgy fogdosott továbbra is...
2016. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valahogy akkor is meg kell értetni az illetővel :D Az nem megoldás hogy betegesen koslat utánad :D
2016. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, nem arra gondoltam, amikor már szerelmet vallott vagy ilyesmi. Csak arra gondolok, amikor látjátok rajta, hogy tetszetek neki de nem mond semmit vagy ilyesmi. Ilyenkor "természetesek" vagytok vele, vagy például zavarba jösztök, ha ott van a közeletekben még akkor is, ha nem tetszik nektek?
2016. szept. 29. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Az értelmes ember ilyenkor felfogja, nálam pl egy alkalom elég volt a lánynak hogy felfogja hogy kár nyomulni, azt az egy alkalmat végignyomulta aztán legközelebb már szinte rám se köszönt
2016. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!