Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ha egyedül maradnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha egyedül maradnátok egy szigeten a barátnőtökkel és még 4-5 sráccal egy lakatlan szigeten, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Bedobnátok a közösbe a lányt? Vagy megvédenétek a többi sráctól, akik mind rá akarnának mászni? Mit tennétek? És ha a barátnőtöknek se lenne az ellen kifogása, hogy a többi sráccal is kufircoljon?

2016. szept. 29. 16:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Ha a lánynak nem lenne kifogása, akkor mindenki úgy jár jól, ha be van dobva a közösbe. Olyan kényeztetésben úgysem lenne része másképp.
2016. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megpróbálnám megvédeni. De ilyen helyzetben ez szerintem rajta múlik főleg. Ha ő akarná csinálni a többi sráccal is, akkor erőszakkal nem tartanám vissza nyilván... Mondjuk aligha hiszem, hogy ő ilyesmit akarna. De egy lakatlan szigetről elképzelése se lehet nagyon az embernek, hogy milyen lehet, pláne hosszú távon...
2016. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Úgyse tudnád megvédeni egyedül a többi férfitól. A szexhiánytól elvesztenék az eszüket és rámásznának a barátnődre. Téged meg megvernének.
2016. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Miféle barátnő? Afféle egyhónapos ágybetét, vagy életem szerelme?

Előbbit nyilván nem bánnám, de utóbbiért az életem se lenne drága.

2016. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ilyen helyzetben még az egyéjszakás barátnő is aranyat ér... :))
2016. szept. 29. 17:08
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha nagy a farkuk es jok a szexben akkor nokent elveznem. Lehetne 40-10 ferfi is. Nem srac. Fogamzasgatlom legyen es mondenki egeszseges. Kaja pia es tokeletes.
2016. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Mivel ő egy gyenge nő, ezért neki ebbe nem lenne beleszólása.

Nem akarom, hogy rajtam kívül 4-5 srác kúrogassa, úgyhogy megbeszélném mondjuk a 2 másik legerősebbel (én sem vagyok egy nádszál alkat), hogy a többit becsicskítanánk/meggyilkolnánk és csak mi hárman dugnánk a lányt mondjuk.


A B-terv meg az lenne, hogy első éjszaka agyonvernek engem, ha azt mondanám hogy "bocsi, a csajjal csak én dugok mert az én barátnőm". És ez kettő közül akkor már inkább az előbbit választom.


6:

Te hülye vagy. Nem Karibi-luxusnyaralásról van szó, hanem mondjuk egy hajó-/repülőgépszerencsétlenségről, ahol évekig esélyetek sincs a megmenekülésre.

2016. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Lenne egy kiralynoje a szogetnek :-)
2016. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló szerintem csak trollkodik, bár egy pici igazság azért van benne. Ha történetesen tényleg úgy jönne ki, hogy csupa jóképű, jó testű, szimpatikus, ügyes, nagy farkú férfiről van szó, akkor az valóban elég izgató szituáció. Mindazonáltal tökéletesnek még így sem nevezném a helyzetet, mert fogamzásgátló az például biztosan nem lenne. Vagy maximum korlátozott mennyiségben. Úgyhogy egy rövid idő után biztosan csak a természetes módszerekre, azaz a ciklusok számolására és a megszakításos befejezésre lehetne szorítkozni. Ami meg még akkor sem száz százalék, ha mindegyik srác olyan rendes, hogy becsületszavára kiveszi pontban a csúcs előtt...
2016. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem, ilyen helyzetben a legjobb ha megszabadulsz a többi sráctól, így több esélyed van saját magad számára megőrizni, a barátnődet.


Amúgy az ilyesmi kettesben szép... a betolakodók csak bele rándítanak.


filmek:


Kék lagúna

Vissza térés a kék lagúnába

Ugyan csak valami kék lagúna (Tini film változatban)

Sivatagi paradicsom


Mikor megnéztem ezeket a filmeket, vágytam rá, hogy én is elvesszek így valahol egy lánnyal és éden szép érintetlen helyen, hogy csak a természet van és mi ketten. Enni meg azt esszük amit találunk vagy vadászunk. Sokkal jobb lenne mint így próbálkozni aztán depízni. Úgy meg lenne ami van de az biztosan. :)

2016. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!