Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Történt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Történt már olyan, hogy valaki azért nem feküdt le veletek, mert nem volt neki elég nagy a melletek?

Figyelt kérdés
Esetleg tett már valaki bunkó megjegyzést nektek erre vonatkozóan?

2016. okt. 1. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én még olyan pasit nem láttam, aki előtt ott áll egy nő meztelenül, és azt mondja, hogy bocs, nem duglak meg, mert nem elég nagy a melled :D
2016. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kis- és a közepes mellek jönnek be (B85-ig kb) szóval nem szoktam aért, mert kicsi (ilyen még nem volt), de olyan már igen, hogy azért mert túl nagy neki...
2016. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Mernének beszólni a kis mellemért! Úgy agyonrúgnám, hogy utána ezerszer ágondolja, hogy mivel gúnyolódik
2016. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Valószínű,nem arra gondoltam,amikor már le vannak vetkőzve. Ettől függetlenül valószínű,hogy még igen sok mindent nem láttál.


Köszi, második kommentelő! Hasonlóan látom:)

2016. okt. 1. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Nagyon szep melleim vannak.
2016. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem olyan volt, hogy valaki azt mondta, azért nem "szexi" a testem, mert semmi mellem sincs. És tényleg roppant picik a cicijeim, de ettől függetlenül edzett a testem és a fenekem is formás, szóval enyhén szólva sértő volt.
2016. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha egy férfinek nem tetszik a kis mell, akkor nyilván nem fog velem ismerkedni, tehát el sem jutunk odáig, hogy felmerüljön a kérdés. Ha meg már ott tartunk egy kapcsolatban, hogy lefekszünk egymással, akkor már nem hiszem, hogy visszakozna bármelyik férfi. Így értettem a válaszomat (egyes voltam).

Azt tudom csak elképzelni, hogy agyontömött szivacsos melltartóban látja csak a férfi a nőt, aztán amikor leveszi az E kosarasnak látszó cuccot, akkor kiderül, hogy csak két pattanás van a helyén. Na, ebben az esetben el tudom képzelni, hogy csalódott lesz, és elmegy a kedve az egésztől.

2016. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sok kismellu nivel alapbol nem is ismerkednek. Szoval szerintem minden kismellu nonel volt olyan hogy valaki nem ismerkedett vele a melle miatt.
2016. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
nem a melle a lényeg, hanem tud-e velem beszélgetni..
2016. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. 70/F. :D
2016. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!