Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! 15 cm-es méret kicsine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 15 cm-es méret kicsinek számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mekkora nektek az ideális péniszméret? Illetve mit tesztek, ha meglátjátok, hogy ez nektek kicsi? Lefekszetek vele, aztán felejtős, vagy rögtön otthagyjátok? Kort is írjatok légyszi!


2016. okt. 2. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez átlagos méret. Nekem kb ekkora az ideális, nem jó ha túl nagy. Ha valakivel odáig eljutok hogy lefeküdnék vele akkor nem hagyom ott egy ilyen miatt. Ha 5 centi lenne neki akkor is megpróbálnám először áthidalni a problémát, aztán ha nem sikerül sehogy se akkor valószínűleg szakítás lenne belőle.
2016. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Igen,kicsi , bújj el , a helyedben elö sem venném!
2016. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Pont jó
2016. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Normális, persze attól függ, hogy néz ki
2016. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Ezzel még elfogad a többség. Ha ilyen nevetséges 12cm-ed lenne, na azzal már nem, szinte egyik sem. Alacsony is vagyok meg a méretem is kicsi/vékony. Ezt látják és utána lapát.
2016. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit mondanek h egy atkagos noi huvely meg izgalmi allapotban is 8-12 cm hisszu szoval ha mar akkkora vki akkor csak a vastagsagon mulik
2016. okt. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!