Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt szeretném, hogy a felesége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném, hogy a feleségem análisan elégítsen ki, de ő nem akar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múltkor nagyon elezdtem kanos lenni, de nem úgy, mint máskor... A feleségemre gondolva azt kívántam, hogy bárcsak megdugna...

Megkérem, hogy újjazzon meg, de ő nem volt hajlandó, azt mondta, hogy mennyek kuratassam meg magam egy férfivel...

Nem vagyok meleg és soha nem tudnék úgy férfihez nyúlni.

Hogyan éressem meg vele, hogy ez nem "meleg vágy"?

35/f



2016. okt. 2. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Mi lenne, ha nem zaklatnád?
2016. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

"Megkérem, hogy újjazzon meg, de ő nem volt hajlandó, azt mondta, hogy mennyek kuratassam meg magam egy férfivel... "


Látom, a feleséged is megéri a pénzét. Igazi megértő társ.


Szerintem hagyjad. Ha nem akarja, ne erőltesd, úgyis csak tessék-lássék csinálná, te sem élveznéd. De ha már egyszer azt mondta, hogy menj, és "kuratassad" meg magad egy férfival... nos, én nem akarlak semmire buzdítani, csak annyit mondok, hogy ő engedélyezte, hogy megcsalhatod. Ha esetleg nagyon megszorulsz valamikor.

2016. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha ő nem akarja akkor ne erőltesd.

Viszont ez a reakció egyértelműen téves sztereotípiákból ered.

Én szoktam ujjazni a párom, mert élvezi és nem gondolom hogy emiatt meleg lenne.

De én sem mindig érzek hozzá kedvet, olyankor nem erőlteti. Nőként azért nem vagyok túl gyakorlott ebben, furcsa érzés.

2016. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Úgyis megcsalod
2016. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
ne pasihoz menj hanem olyan nőhöz aki megteszi
2016. okt. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadnak játékszereket, lehet kapni mindenféle popsikényeztetőt.
2016. okt. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
olyant is amivel smacizni is lehet közben?
2016. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

nyugi.

ilyen esetben nem neked kell férfihez nyulni...

2016. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg nő megteszi, és örömmel. Az asszonnyal ne foglalkozz, ha rá is tudod venni, akkor is úgy csinálná, hogy utána nemhogy a szextől, még az élettől is elmegy a kedved.

Keress egy másik feleséget, és vele tedd meg. De fontos, hogy feleség legyen, mert akkor neki is érdeke eltitkolni.

2016. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!