Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa e, ha fiúként egyáltalá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa e, ha fiúként egyáltalán nem érdekel a lány feneke?

Figyelt kérdés
A lány fenekét egyáltalán nem nézem meg.Nem érdekel.A mell az még érdekel valamennyire,de egyáltalán nem fontos.Nem számít,hogy nagy melle van e vagy alig van neki valami minimális.Szinte csak az arc amit nézek.18/F

2016. okt. 2. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom bebeszèled magadnak hogy mindegy már milyen nő csak igazi csaj legyen akit taperolhatsz :)
2016. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De ari vagy:)
2016. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha idősebb leszel meg több tapasztaltod lesz hidd el érdekelni fog. 22 L
2016. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Normál keretek között engem se nagyon érdekel. Mármint nyilván egy szép formás cici, meg fenék nem hátrány, de nem ezek fognak meg engem se egy lányban. Sokkal inkább az arca, a mosolya és a szemei. Jöhetnek a szövegek, hogy álszent vagyok, de baromira ez az igazság :D 23/F
2016. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazából az arc adja meg az egyén karakterét. Szóval teljesen megértem.

Előbb szexelnék egy helyes de nem jó testű pasival mint egy ocsmány fejű tökéletes testűvel.

2016. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Na és mennyire érdekel a belseje?
2016. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem igen.

Fenékbe jó rakni a csajt... mit nézegeted a mellét ? Fejni akarod ? :D

19/ffi

2016. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A belső tulajdonságok is fontosak igen.

Nem akarom fejni,mondom nem érdekel annyira a melle.Egy nagyobb mell azért valamennyire tud izgatni,de amúgy egyáltalán nem fontos nekem.Felőlem teljesen minimális lehet a mérete is.De pl.a Facebookon rengeteg ilyen posztot látok,hogy pl."a kondis csajok segge molyen jó,guggolj és jó segged lesz stb."Engem ez a fenék téma egyáltalán nem izgat,soha nem izgatott.Azért érezrem furcsánaj,mert már mindenhol ezt látom,hogy "a lányok segge"

Azért az nem igaz,hogy mindegy,csak lány legyen.Nem tetszik meg akármilyen lány az utcán.

2016. okt. 2. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!