Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi arra vágyik hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi arra vágyik hogy egy nő meg**gja felcsatolhatós műpénisszel akkor az a férfi meleg vagy csak egy szexuális fantázia, vágy? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szerint ettől meleg egy férfi, akkor pont ugyanilyen logika mentén következik, hogy az összes olyan férfi, akit vonz az anális szex nővel aktív félként, az valójában meleg.
2016. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Egy pasi akkor biszexuális vagy meleg, ha egy másik PASIVAL (=nem nővel) is lefeküdne. Mivel arra vágyik, hogy egy nő dugná meg felcsatolhatóssal, így ez a feltétel nem teljesül (=a pasi heteroszexuális).
2016. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Az elsonel a pont!

Tok jo a logikai levezetesed es valoban igy lenne igaz!

Most elamult a sok hulye biztos aki analozik...

2016. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

miért lenne a meleg? a barátommal is kipróbáltuk és nem lett tőle meleg. csak egy fantázia, ami ha mindkét félnek bejön, teljesne rendben van.

22/L

2016. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerinted!

Akkor O hordja a szoknyat is?

Probakeppen persze...

2016. okt. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Másodiknak adok igazat.

Egyáltalán nem vonzanak a férfiak.

Mégis egy nem domina csajjak kipróbálnám

19/ffi

2016. okt. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak egy kis játék! De jó játék mindkettőtöknek. Még ha szoknyát is vesz fel hozzá, attól nem meleg. Ha az lenne pasival vágyna rá. De igy nem az! Tuti!
2016. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én se NEM szopnám a felcsatolhatóst, se nem húznék fel meleg ruhákat, comfixeket, semmilyen női ruhába beöltözést nem vállalok, mégis érdekel ez, hogy egy NŐ megdugjon felcsatolhatóssal.

A férfiaktól undorodom, az érintésük is kellemetlen már, full heteró vagyok.


Akkor most ki is akar lemelegezni engem ?

Hülye logika lenne.


Szóval végülis akad ilyen nő, aki csinálná vagy se ?

19/ffi

2016. okt. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy akad ilyen nő aki bevállalja ezt.Én már csak kíváncsiságból is.Aztán vagy bejön vagy nem :)
2016. okt. 18. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!