Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » En csinalom ennyire rosszul?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En csinalom ennyire rosszul? Vagy fogadjam el?

Figyelt kérdés

A szexualis eletunk egy katasztrofa. Az elejen tokeletes volt. Aztan semmi... egy evig konkretan semmi. Parom azt mondja, nem miattam van, az exeivel is ez volt...

multheten viszont annyira ki voltam, hogy mar nem hagytam beken. Aludt, en meg elkezdtem jatszadozni vele. Lassan, de teljesen felallt neki. Aztan szexeltunk, vegre, jo volt, neki is. Orult, hogy vegre "megoldottuk".

De mikor kerdeztem, azt mondta nem ment el. Ennyire bena lennek...? Ket nap mulva ujra probaltam, nem igazan volt kedve... nem is lett semmi. Ossze vagyok torve.

Segitsetek, mit csinaljak?

Az elhagyas nem opcio.



2016. okt. 4. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meleg? Stresszes? Idős? Impotens? Depressziós? Szerelmes az exébe? Gyógyszert szed? Beteg?
2016. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A stresszes stimmel. De talan nem ennyire... elment ma orvoshoz. Majd kiderul. En nem ertem... exeimnek soha nem volt "ilyen" visszajelzese. Most egy rakat sz.rnak erzem magam aki meg arra se jo hogy megd.gjak.
2016. okt. 4. 14:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem veled van a gond.

Egyszerűen aszexuális a párod.

2016. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Itt valami nagy zavar lehet az erőben, ha azt sem veszed eszre, hogy mikor megy el egy ferfi.
2016. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy kevés vágy hozzá. Naiv és szerelmes vagy de nem tudod kezelni a helyzetet. Sokat segít tényleg ha nem most hagyod el hanem pár hónap múlva ő szor ki ... ez a kapcsolat elvesztegetett idő
2016. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sotetben szexrol nem hallottatok meg? Meg alkoholrol?
2016. okt. 4. 14:55
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
A sotet meg az alkohol elszublimaltatja a spermat? :D
2016. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Csald meg ez a megoldás létezik.

Az elhagyás miért nem opció? Szeretem az ilyen életképtelen tehetetlen, impotens személyeket akik szenvednek feleslegesen fiatalon egy kapcsolatban aztán majd bánkódik 50 évesen, hogy elszállt felette az élet úgy, hogy szar volt az élete.

Gratulálok, csak leszívod a levegőt az értelmesebbjétől.

Csald meg, és hagyd ott. Más megoldás nincs.

2016. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lol... nem igaz, hogy a gumiban nem lehet észre venni, hogy elment-e a csávó vagy sem...
2016. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te ahogy irtad is mindent megprobálsz annak érdekében hogy összehozd az aktus, a barátod az aki offolja a témát. Te nem tehetsz róla, neki van valami gondja mert nem normális h egy felnőtt férfi ne nyuljon a barátnőjéhez legalább heti szinten de a napi se lenne fura. Én is voltam nagyon stresszes és minden de ha a barátnőm szerette volna már csak az ő kedvéért is belementem a dolgokba h neki jó legyen. Még akkor is ha 4. 5. körben már nekem nem is esett annyira jól vagy nehézkesen is ment. Beszélj vele h neked szükséged van a testiségre nem kicsit mert kikészülsz nélküle. Szüksége van rád az érintésére és minden egyéb másra is. Ha nem válik be sajnos a szakítás marad mert te így csak szenvedni fogsz.
2016. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!