Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az osztálytársaimból már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az osztálytársaimból már csak én vagyok szűz, ez normális?

Figyelt kérdés
Már mindenki elvesztette a szüzességét. Én vagyok a kivétel. Nekem is lassan ezt ideje lenne. Másrészt kívánom is. Kivel érné meg?

2016. okt. 5. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, ezt te be is nyeled?
2016. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
18-on felül szerintem ez normális
2016. okt. 5. 11:51
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne méricskéld magad másokhoz.

Annak idején úgy voltam vele, hogy nem szabok magamnak semmilyen mesterséges korhatárt, akkor fogok szexelni, ha találok valakit, akivel érdemes. Ez 16 évesen történt, de ha két-három-öt évvel később találtam volna, akkor annyival később.

2016. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tudniuk róla, hogy szűz vagy-e vagy sem. Vagy szerezz be egy alibi barátot.
2016. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sorrendben

1; akivel szeretitek egymást

Ha ez nincs

2; akiben megbízom, hogy figyel rád

Ha ilyen sincs

3; akiben megbízom, hogy nem kürtöli szét

Ha nincs

4; akit megkívánsz

Ha csak unszinpatikusakkal találkozol

5; aki megkíván

Ha még ez se

6; buliban egy alkoholmennyiség után mindenki szép

2016. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként normális, hogy ha nincs olyan akivel szívesen lennél, akkor még szűz vagy
2016. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van egy utolsó.
2016. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ati1129 válasza:
11%
Velem megérné :P
2016. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Az osztályból annak idején Én is az utólsók között voltam, akik elvesztették. De nem bántam, mert akik hamarabb elvesztették, azokról előbb-utóbb kiderült, hogy részegen buliban történt, vagy beugratták őket, aztán mehettek a bíróságra apasági perben gyanúsitottként. Szóval inkább örültem, hogy kimaradok az ilyenekből, később pedig büszke is voltam, hogy olyannal történt meg, akivel kölcsönösen szerettük egymást. Mert ez már nekik soha nem fog megadatni. 43F
2016. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Én is még szűz vagyok :|

19/f

2016. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!