Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami nem stimmel, csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem stimmel, csak a rib@anca vagyok?

Figyelt kérdés
KORT NEM VÉLETLENÜL NEM ÍROK!!! Van egy barátom. Ott volt mellettem az első szakításom után végig. Támogatott meg minden. Aztán egyszer egy órán a fülembe súgta hogy "nagyon bejön amikor cica naciban vagy" Elvörösödtem meg mint a hülye vigyorogtam. Elkezdte simogatni a combom. Bele mentem a játékba és hát én is beindultam... (ezen az órán leghátul úgy hogy senki nincs a közelben ülünk) Hát a vége az lett hogy a kezembe élvezett az óra folyamán. Ezt kétszer- háromszor megcsináltuk addig amíg rá nem jött a tanár :D. A vége az lett hogy elég erősen figyel minket. Mivel messze lakunk egymástól és elég sok delutáni elfoglaltságunk van sulin kívül nem volt sosem semmi. Ma reggel nem volt első óránk így elmentünk egy elhagyatott házhoz. Elkezdte csókolgatni a nyakam aztán váltogatva vertem/szoptam őt. Még együtt mentünk vissza a sulihoz. Egész nap elkerült. Nem szólt hozzám. Amikor indultam még megölelt (mint mindig amikor megyek haza) Nem rég írtam neki hogy jó volt-e meg minden. Ismerem, ha nem megmondta volna. Egy szavakban válaszolt hogy "igen." "Tetszett" "Jó volt" "szeretem a szád" Ennyi. Nem tudom mit csináljak. És egyre jobban be is jön. Valaki aki volt/van hasonló helyzetben tanács? (igen, az osztálytáram és nem,nem tudd erről egy barátunk sem)
2016. okt. 5. 17:01
1 2
 1/11 SexyAnimeGirl válasza:
ribi
2016. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz a sztori :D
2016. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Ki lettél használva cica :( A zsebkendő funkcióért cserébe leszophattad párszor, de ez szerintem csak ennyi.
2016. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy nem szerelmes beléd! És nem is lesz! Férfi... Erre jó vagy, hogy ürítsen. Még ki se nya lt vagy meg sem ujjazott, hogy neked is jó legyen? Nem, ez nem rib ancság! Ez sokkal rosszabb annál! A lábtörlője vagy. Ennyit érsz neki! Ha kanos, lesz op od. Neki ennyi kell tőled, semmi több!

40Ffi

2016. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Hát azért ez elég dúrva hogy ilyeneket csinálsz középiskolásként. Mert nagyon remélem hogy nem általánosba jársz... Ez így eléggé gáz és r.bancos viselkedés de hát ha neked ez tetszik csináld...
2016. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

A kezedbe élvezett?????

TÖBBSZÖR?

Addig te mit csináltál, szépen egy pohárkát formálva a kicsi kacsóddal vártad a következő apatejet?

Jesszus.. :D

Nem, nem ri banc vagy, megnyugodhatsz :) csak egy kellék, hogy kielégítsd.

2016. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
13 évesen eléggé gáz hogy ilyeneket csinálsz...
2016. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"(igen, az osztálytáram és nem,nem tudd erről egy barátunk sem)" Csak a tanár látta, osztálytársak nem. Rossz a sztori!!!
2016. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Te egy varázsló vagy inkább, nem ribi. :) Ilyen képességekkel, szerződtetni kellene téged a Microsofthoz, ott a programok varázslóit leköröznéd az tuti. :D Ja, meg a srácot hogy hívják? Rocco? :) Nálatok nem 45 perces egy óra? az sem feltűnő, hogy hátul motoszkáltok pfff szerintem ez kamu. :D
2016. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

nagyon gáz

neked kellett volna kinyalatni nem az h mindent megcsinálsz neki

2016. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!