Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfitarsaim, hogyan tudnam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfitarsaim, hogyan tudnam elerni hogy ne csusszon elore a fitymam?

Figyelt kérdés
Ezt a tanacsot kaptam, mert nagyon erzekeny a makkom es zavar a szexben

2016. okt. 6. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Metéltesd körül magad, mint én

22F

2016. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Krülmetéléssel, amúgy sehogy. Esetleg kezdd el hátrahúzott állapotban hordani, akkor elérzéketlenedik a makkod és nem fog többé zavarni.
2016. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Körülmetélés.
2016. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre körülmetélést ajánlani a legostobább dolog.
2016. okt. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csupán annyit tettem, hogy amikor éreztem, hogy előrecsúszott a fitymám, minél hamarabb újra hátrahúztam, és idővel megszokta a dolgot, most már mindig hátul marad, állandóan kint van a makkom. Persze az egyéni adottságoktól is függ, hogy ez így működik-e, és kitartás is kell hozzá... Egyébként, ahogy az előttem szólók is írták, a körülmetélés egy végleges megoldás.
2016. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezték privátban, a válaszom kb. az amit az utolsó is írt. Csak ezért, ha egyébként semmi ok nincs a fitymát eltávolítani, teljesen hülyeség ennek kitenni magát az embernek. Kellemetlen a műtét, fájdalmas/kellemetlen/macerás a felépülés (legalább egy hónap...), visszavonhatatlan a változtatás.


Sokkal egyszerűbben is hátul tud maradni a fityma, van rá sok módszer: hátrahúzod és ráteszel valami kötszertapaszt, vagy hátrahúzod és behajtod (útjába teszed az ujjad vagy egy kiskanalat vagy egy gombot vagy valamit) és akkor beakad a makk peremébe, vagy odateszel a makk és a (hátrahúzott) fityma közé valamit (pl. péniszgyűrűt)...

2016. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!