Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlésem, vagy normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steven008 kérdése:

Korai magömlésem, vagy normálisnak mondható? 22/F

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és az lenne a problémám,hogy a mai nap folyamán eljött hozzám egy lány akivel lefeküdtem,és hát mondhatni nem igazán bírtam sokáig. Szinte elkezdtünk szexelni és pár perc után el is élveztem. Nagyon rosszul éreztem magam emiatt,és nem tudom hogy ez mitől lehetett. Az utóbbi jó néhány hónapban egyáltalán nem szexeltem,szóval már viszonylag régen nem voltam lánnyal és az utóbbi egy vagy két hétben önkielégítést sem végeztem és arra gondoltam,hogy lehet hogy amiatt élveztem el hamar mivel régen voltam lánnyal és mert régen nem végeztem önkielégítést. Ezt az egészet azért nem értem mert annak idején mikor elvesztettem a szüzességem akkor szinte fél óráig is bírtam most meg....:( eddig szinte minden alkalommal tovább bírtam a szexet és nem tudom hogy most miért élveztem el ilyen hamar,és a merevedésem sem volt a legkeményebb hiszen a lány semmi előjátékot nem volt hajlandó csinálni nekem....csak kicsit elkezdte verni a farkam míg meg nem keményedett kicsit aztán egyből elkezdtünk szexelni de amint írtam nem tartott valami sokáig!

Mitől lehet,hogy régebben mikor elvesztettem a szüzességem tovább bírtam mint most? Normális ami velem történik vagy komoly bajom van? Nagyon félek hogy nem tudok majd később egy nőt sem kielégíteni! Mi lehet velem? Nem hiszem hogy ennek köze lenne ahhoz,hogy a péniszem balra görbül enyhén.

Köszönöm az értelmes válaszokat!



2016. okt. 6. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagy,neked egymásután többször is megy,tehát az első eldurranás nem jelenti a móka végét.

Be kell izzitani a rendszert és neki esni újra.

Egészen biztos,hogy a második elsülés több időt vesz majd igénybe.

2016. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Igazából lehet hogy a görbület az oka. Szerintem az sem jó jel hogy màr nem bírod olyan sokáig mint régen. Lehet hogy komoly a baj én ezzel elmennék orvoshoz.
2016. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet szűkebb volt a csaj.
2016. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ezzel semmi baj :) exem is nagyon hamar el ment de csak nálam korulbelul huzott kettot es mar el is ment de aztan mindig vartunk aztan folytattuk sot meg a masodik menetbe is eleg hamar ment el de szerintem ezzel nincs baj :) nekem ez jo erzes volt mert ebbol tudtam h jo neki amit csinalok meg ugy minden es amikor el vesztette o is tivabb birta sot meg is csalt es annal a 2 lanynal el sem ment
2016. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :) Nem tudom mitől jött ez így nálam de kb.mikor már betettem a csajnak már akkor éreztem,hogy huhh itt nem sokáig fogom bírni!
2016. okt. 7. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon bevoltál izgulva. Új csajjal voltál a leirtak alapján.ne aggodj teljesen normális ez ha új lánnyal vagy. Legközlelebb már tovább fog tartani ne aggódj, max ha nagyon parázol előtte verd ki a lompost es minden OK lessz! 25F
2016. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
A természet eleve nem úgy rendezte el, hogy sokáig tartson. A normális az, ha hamar bekövetkezik, az meg tanulás kérdése, hogy az öncélú élvezet sokáig tartson.
2016. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy véletlenül seggbe raktad? a popsi jóval szűkebb így ott gyorsabban elmegy az ember
2016. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ennél már úgyis csak egyre bénább leszel!
2017. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!