Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan csajok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan csajok és hölgyek akik JOBBAN szeretik a popsiszexet a vaginálisnál? (Nem itt keresek! )

Figyelt kérdés

Nekem ez jön be!

30f



2016. okt. 8. 09:51
 1/9 Alighanem19 ***** válasza:

Azt azért nem, de van olyan barátnőm, aki ezt állítja. A férjével is ezért jött össze, társkeresőn kifejezetten olyan férfit keresett, aki nagyon ért a seggbedugáshoz.


Én is nagyra értékelem a szakértő popókényeztetést (szerencsére nekem is profi társam van), de a punciszexet nem cserélném el semmiért.

2016. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pedig azért de, pont olyan kell! köszi a választ!
2016. okt. 8. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem felbek attol, hogy kitagyl a popojuk?
2016. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alighanem19 ***** válasza:
36%

#3: Elterjedt tévhit. Kíváncsiságból kérdeztem már erről öreg homokost és kivénhedt örömlányt is- mindkettőjüket évtizedeken át kormolták, és semmi baja a végbélnyílásuknak. Se tágulás, se aranyér, semmi- néha egy kis repedés és vérzés fordult elő, ha túl nagy, vagy durva volt a partner, de hát az puncinál is előfordulhat.

A záróizom ugyanolyan, mint a test többi izma- a használattól erősödik, az elhanyagolástól gyengül. A "visszhangos" hüvelyre is szokták mondani, hogy "szét van k**va", de pont az ellenkezője igaz: az elhanyagoltságtól olyan.

2016. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam előfordult, hogy olyan partnerem volt, akivel sokkal jobban szeretem análozni, mint punciba dugni. Mondjuk ez biztos függ tőlem is, mert vannak olyan időszakaim mikor csak az anált kívánom, az izgat fel.
2016. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Barátnőm ilyen. De tönkre is mennek a kapcsolatai, mert ő punciba nem is igazán élvezi/akarja.
2016. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Velem nem szakítana akkor soha :D Imádom az anált és ha tehetném csak popsiba tenném :P
2016. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

az igazság az hogy ösztönösen mindekiben benne van.

Mivel sokkal természetesebb, minta vaginális. a vaginális nemzés a természetben, a popsiszex pedig színtiszta öröm.

Egy férfink mentálisan és energetikailag is sokkal jobb az análszex, mert pszichésen biztonságban érzi magát a gyereknemzéstől, bioenergetikailag pedigg sokkal de sokkal kevesebbet vesz kia szervezetéből. bárcsak mindenki análozna ezen a solygón sokkal de sokkal kevesebb probléma és mentális betegség lenne.

2016. okt. 8. 21:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Alighanem19 neked pedig tökéletesen igazad van azzal kapcs amit leírtál a kitágulással kapcs. Egy hamis hitrendszer az egész.
2016. okt. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!