Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki mennyire élvezi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki mennyire élvezi, szereti ha jó alaposan (ki) nyalják a popsiját? (Anál pártiaknak és érdeklődőknek szól a kérdés)

Figyelt kérdés

Nekem nagy fétisem, az egyik kedvenc részem is az előjátékban és a visszacsatolások alapján nagyon is jól megy.

Ti mennyire szeretitek? Mik voltak a legjobb élményetek ilyen vagy más anális téren?



2016. okt. 8. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, bár sokan vannak pasik, akik análoznának és popsit nem nyalnak.
2016. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerintem KÖTELEZŐ elem, főleg anál előtt, már csak azért is, hogy ellazuljon a lány, így sikerült megszerettetnem két lánnyal is a popsiszexet. Csak ésszel és szenvedéllyel kell csinálni. Persze aki vadabbul szereti arra is van megoldás :P ;)

Ja igen 26/F

Ha gondoljátok írjatok ti is kort :)

2016. okt. 8. 10:54
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Sz#rás után jól jönnél. Nem kellene annyit papírra költeni.
2016. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, az elkerülhetetlen trollok. Csak előbukkantak. Már ennyi volna az idő?
2016. okt. 8. 11:58
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Én nagyon élvezem, nem sokszor volt még nehéz partnert találni erre(is). Farkat nem engednék a popsimba, nyalást, ujjazást szeretem. N
2016. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Rögtön kakilás után a legjobb. Törölni már nem kell.

kor

2016. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Mi az a barna a szád szélén????? :-O
2016. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem nyalni is ujazni is és persze dugni na ebből az utolsó marad ki !
2016. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Imádok popsit nyalni! Eddig egyszer engedte a parom , akkor lathatoan elvezte! Barmikor kepes lennek kinyalni gyonyorű kerek popsiját! Akar wczés utan is ! Az a baj ritkán van rá lehetőségem rá! Remélem a jövőben lesz még ra lehetoseg ! Vagy ugy alakítom! :p
2018. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem izgat, a párom pedig nagyon tudja élvezni ha minél tovább kényeztetem a fenekét.
2018. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!