Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi volt eddig a legperv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tompadúr kérdése:

Nektek mi volt eddig a legperverzebb szexuális élményetek? Fiúk lányok egyaránt. Mi az amit már megtettetek vagy még szeretnétek csak nem mertétek?

Figyelt kérdés

Kort meg nemet csak akkor írjatok ha szeretnétek, én nem kötelezek senkit semmire. :)

Én amúgy pisi párti vagyok (pasi)



2016. okt. 8. 11:16
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Szégyenlősek privátba is írhatják nem kell félni a megkövezéstől vagy az ítélkezéstől ami amúgy is nagy divat itt :)
2016. okt. 8. 11:22
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
hármas, négyes, leszopott a csaj aztán ugy verte ki h nyalta a seggem, mások előtt szex a vízben ugy h nézték
2016. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
94%
#2 vagyok, 24F
2016. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is pisis élményem van amit egy gyönyörű milfnek köszönhetek, akinek a fenekébe pisiltem mielőtt elmentem volna benne. :) Előre megbeszéltük, Ő is imádta a pisis játékokat és az anált. Hát összehoztuk. :D Tervek vannak de azt már inkább csak privátban :D
2016. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
80%

Egy korábbi barátnőmet rendszeresen nyaltam úgy, hogy hátán fekve szinte spárgáig szétfeszítettem a lábait, így teljesen feltárulkozva nyaltam és ujjaztam. Egy nyaralás alkalmával a sekély vízben csináltuk ugyanezt, úgy hogy a fejét is le-le nyomtam a víz alá, de a popsija és a puncija kiemelkedett a vízből. Elképesztően izgi volt így, és azt mondta utána, hogy nagyon rossz volt, hogy nem kapott levegőt, de mégis sokkal jobban élvezte így. Utána megfordítottuk és ő nyomott le a víz alá. Visszakaptam, de nagyon jó volt.

Ugyanezzel a lánnyal le is pisiltük egymást.

2016. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
19%
Én csak privába irnám
2016. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy van arra is lehetőség :)
2016. okt. 8. 11:56
 8/50 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém nem nagy szám. Nyalás után a barátnőm mindig megkért, hogy a fenekén adjak levezetést szájjal.
2016. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Az nálam alap :) Előtte is és utána is
2016. okt. 8. 12:03
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legjobb az volt amikor análisan csináltuk és közben a punciba bekerült a vibrátor..

Olyan jó volt érezni közben hogy egyből elszáltam pedig nem vagyok egy öt perces pasi !!

2016. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!