Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan rossz szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan rossz szexben részed hogy inkább abbahagytatok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz nem volt, inkább olyan volt, hogy mindketten nagyon fáradtak voltunk, ő is a szokásosnál nehezebben ment el, én meg egyáltalán nem. Aztán mikor már csak így "reszeltünk", hogy essünk már túl rajta, menjek elé én is, valamelyikünk elkezdett nevetni. Már nem is emlékszel miért, egyszerűen csak jött. Aztán nevettünk, nevettünk, végül hagytuk az egészet a fenébe, mert már túl álmosak voltunk.
2016. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Igen volt bár én nem nagyon akartam azt a szexet az akkori barátom gyakran egyáltalán nem volt rám tekintettel szerintem izgatta a tudat, hogy erőszakos és én nem élvezem mert úgy rakta be, hogy nem voltam nedves és így nagyon fájt hátul összekötötte a pólommal a kezem és nem tudtam mit csinálni csak “hagyni" aztán azzal lett vége, hogy konkrétan sírógörcsöt kaptam
2016. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Minden nő ezt érdemelné amit az utolsó.
2016. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom utolsó mégis mit tértünk ellened, hogy ezt érdemeljük? Szánalmas vagy
2016. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Hármas. Te vagy a férfinem szégyene. Remélem elkap valami buzeráns nagyfarkú néger és jól seggberak. 36/F
2016. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
#2 Akkor teged megeroszakolt. Remelem nem turted sokaig!:O
2016. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Jajj dehogy tűrtem ez után szakítottam vele és még jött bocsánatot kérni hát szerintem nem kell mondanom, hogy akkora pofont kapott tőlem mint még senkitől elmondtam a kolegáinak sírva, hogy mit tett és most kb be sem teheti a lábát az egyetemre mert mindenki köpköd rá és gyűlöli ugyan ezt csináltam a barátaival is és nem köszönjük neki és mindenki engem támogat szerintem jobban elintéztem mintha bírósághoz fordultam volna
2016. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok köszi szépen drágáim ugyan nem tudom miért nem vilt hasznos a válaszom de azért köszi a bíztatást aranyosak vagytok
2016. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, tipikusan az az eset amikor a férfi megfeledkezik arról, hogy a nőt fel kell izgatni előtte... Sajnos több pasival is előfordult, de szerencsére vették a lapot és végül annyiban maradtunk hogy ha szeretne még velem lenni, akkor legközelebb szépen átgondolja és türelmesebb lesz...
2016. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#3, egyébként jól vagy? Nehéz lehet agyhalált lábon kihordani.
2016. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!