Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez meggondolatlan volt? Ettől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meggondolatlan volt? Ettől könnyűvérű vagyok?

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerek egy férfit a munkánk kapcsolódik így ismertük meg egymást, először csak barátok voltunk de később én vonzódni kezdtem hozzá.

Ő is "udvarolt" flörtölt velem.

A munkánk miatt többen el utaztunk, egy lakásban volt a szállás de mindenkinek külön szoba.

Egyik este a többiek, elmentek szórakozni én ott maradtam azt hittem egyedül de ő is maradt, először csak tévéztünk de aztán beszélgettünk egy kicsit...

A combomra tette a kezét látta nincs ellenemre...

Aztán bementünk a hálóba és lefeküdtem vele.

Nekem még nem volt előtte szexuális kapcsolatom, ennek ellenére kedves és figyelmes volt.

Mégis úgy érzem talán nem így kelett volna...

Kissé meggondolatlan volt. De 21 vagyok úgy éreztem akarom mire várjak.

Nem akarom, hogy azt gondolja könnyűvérű vagyok.



2016. okt. 9. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Első szex egy alkalmi? Hát....én nem mentem volna bele:S De a te életed! általában első szexet a párunkkal akarjuk..
2016. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%

Hát egy fokkal jobb azért mint egy szórakozóhely mosdójában részegen, de hogy ne tűnnél könnyűvérűnek úgy, hogy az első alkalommal egy olyannal fekszel le akivel még csak nem is randiztál soha? Épp csak annyi kellett hogy kettesben maradjatok és kezdeményezzen...

De hadd találjam ki, ő vagy a főnököd, vagy pedig tudod hogy jó beosztásban van és sokat keres. Stimmel?

2016. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem a főnököm, tudom hülye voltam sajna későn jöttem rá...
2016. okt. 9. 20:40
 4/17 A kérdező kommentje:

A hazautazás után is ugyan úgy beszélünk, találkozunk.

Nem tudom mi lesz ebből, nem élem bele nagyon magam. Nehogy orra essek. Így is túl hamar cselekedtem...

2016. okt. 9. 20:46
 5/17 anonim válasza:
89%
Te csak annyira vagy könnyűvérű, amennyire ő is az. nem csak te feküdtél le vele, hanem ő is veled.
2016. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egy ilyenből lett a lányom... Igaz, én már nem voltam szűz. Figyi, jó volt? Akkor meg?! Ki érdekel, hogy más mit mond.
2016. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 KecskeShajt újra! ***** válasza:
47%
Végül is, nem egy ismeretlennel feküdtél le. Meggondolatlan akkor volt ha nem ismeritek egymást igazán. Reménykedj, hogy ő is komolyan gondolja.
2016. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el a szex óta?
2016. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
ha jól esett, miért bánnád meg?
2016. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Mindig mondtam; az otthontól való távolság az egyik legnagyobb afrodiziákum.
2016. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!