Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy tűnik, a szopás iránti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnik, a szopás iránti ellenszenv okozza a hónapok óta tartó "betegséget". Le lehet ezt agyban győzni?

Figyelt kérdés
Régebben egyáltalán nem zavart, ha szopni kellett, sőt, mivel a férjem szerette, szívesen tettem. Aztán megszületett a lányunk, fél évig nem volt gond, de azóta folyton undorral teszem... (olyan 9-1o hónapja) Neki persze nem mondtam el. Kb. azóta szájnyálkahártya-sebek bukkantak fel. Csomó orvosi kivizsgálás, semmi eredmény, nincs bajom, a fekélyek viszont visszatérnek. Erre most bukkantam rá. Valakinek volt hasonló tapasztalata? [link] Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 10. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nincs semmi összefüggés. Viszont egy cukorszint vizsgálatra menj el az afták miatt, és csökkentsd a cukros ételeket.
2016. okt. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyílik meg a link.
2016. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Lehet összefüggés. Annyira nem szereted titkon ezt, hogy a tudatalattid így védekezik, hogy ne kelljen csinálni. Rengeteg betegséget csak magunknak generálunk. Ha megszüntetjük a pszichés alapot elmúlnak a tünetek.
2016. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Majd elmegy a férjed és máshol pótolja. Ez elég motiváció lesz? Lepontozhatsz, de inkább vésd az eszedbe.
2016. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, nem mindenki tud olvasni a sorok között. Nem utasítom el őt azóta sem, nem erre vonatkozott a kérdés. Cukros dolgokat nem igazán fogyasztok, nem vagyok valami nagy édességpárti... A férjem inkább az. A vércukorszintem többnyire túl alacsony, azt is kivizsgálták mostanában. A szájsebész szerint ezek nem tipikus afták.

Az orális szexre visszatérve viszont nem szeretném, ha a férjemnek kellene emiatt szenvednie, csak nem igazán tudom, miként küzdhetném le ezt magamban. (Amúgy meg a kedves, illedelmes hozzászólóknak: a férjemet nem a szex motiválja, nem ez az egyetlen életcélja... De most inkább ne menjünk ilyen meddő vitákba bele.)

2016. okt. 10. 21:27
 6/10 A kérdező kommentje:
2016. okt. 10. 21:29
 7/10 lutaker ***** válasza:
0%
Szopas gusztustalan ne csinalja senki.
2016. okt. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

szopni rossz

mondd meg neki

2016. okt. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szopni jó és nem gusztustalan, csak ha olyan a környezet.

Aki szereti nyugodtan csinálja! :)

2016. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg az okát nem lehet felderíteni? Lehet azzal többre mennél. Nincs valami csalódás, rossz érzés tőle? Talán a kölcsönösség sérült, amiért nincs kedved? Vagy ehhez kellett egy nagy szerelem, és az ezt felváltó önzetlen szeretet már nem ad elég késztetést?
2016. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!