Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nők tapasztalata is az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők tapasztalata is az hogy nem igazán akarnak a férfiak gumit húzni szexnél?

Figyelt kérdés
Akár alkalmi kapcsolatban sem...
2016. okt. 11. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Exemmel nem volt probléma, nem ellenkezett. Ismerek olyat, aki kb. 1x viselt gumit életében (azt is poénból). Nem tudom megérteni ezt a sok felelőtlen nőt, akik még egyéjszakásnál sem gondolkoznak el és megengedik. Nem is feküdnék le ilyen partnerrel gumi nélkül nyugodtan, amíg nem végez el valami tesztet, hogy egészséges.
2016. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

abszolút!

szerintem a gumit egy férfi sem szereti, és ha mi nem erőltetjük lehet nem is használnák egyáltalán, oké érthető, nekik igazából max azért van haszna hogy nem kapnak el mindneféle nemi betegséget egyéjszakás esetén, de amúgy kényelmesebb, kellemesebb, jobb érzés úgy nekik, gyerek miatt nem kell aggódni, akkor meg mit érdekelje őket?

2016. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy nem szeretik a pasik. Meg hát egyszerűbb ha mi tömjük magunkat hormonális fogamzásgátló tablettával mert kényelmes a pasinak hisz nem kell óvszert húzni.. Viszont a fogamzásgátló tabletta nem véd meg a nemibetegségektől.. Alkalmi szex csak Óvszerrel! 22 L
2016. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Én sem szeretem felhúzni. Inkább adja fel a partnerem :)
2016. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem csak kedv kérdése. Nekem például a gumitól lekonyul, nem megy benne a szex.
2016. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Szerencsére találkoztam olyannal is, akinél ez nem volt kérdés, de volt olyan, aki még nem is találkoztunk,de kikötötte, hogy nem fog óvszert húzni, mert nem szereti... Elég szomorúnak tartom. Szerintem sok pasi hordoz valamilyen betegséget, úgy, hogy nem is tudja, mert nincs tünete.

Egyfelől nem értem, hogy nem aggódnak pl. a terhesség miatt, mert lettek már nők terhesek megszakításos szex alkalmával is. Ha olyan a lány, simán megtartja a gyereket, és némi pereskedés után indulhat az utalás apukától a gyerek 18 éves koráig, sőt... Plusz tényleg, sosem tudni ki nemi beteg. De mindenki szerint én vagyok a bolond persze... :D 24L

2016. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Pont ezért lettem dobva egy szexkapcsolatban, mert a padi nem akart gumit húzni, én meg nem akartam anélkül lefeküdni vele.

Volt róla szó, hogy elmegyünk szűrésre, nem került rá sor. Inkább lelépett.


A hpv vírust a férfiak tünet nélkül hordozzák sokszor. Sokan nem is tudnak róla. Ez az a vírus, ami nők sejtszerkezetét megváltoztatja és méhnyak rákot okoz. Az egyéb betegségekről nem is beszélve.

2016. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%

Gumival szexelni olyan mint zokniban lábat mosni.

A megszakítás+pharmatex van ugyan oylan hatásos, és sokkal kényelmesebb. (A partnereimet meg megválasztom, na meg elsődlegesen kapcsolatok a céljaim. )

2016. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És a nő egy akarat nélküli egysejtű, aki nem tudja kinyögni, hogy nem dug gumi nélkül?
2016. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene minden nap mással kefélni. Egy tartós kapcsolat esetén, ahol a felek megbíznak egymásban lehet más módon is védekezni. Csak sajnos sokaknak ez a tartós párkapcsolat az elfogadhatatlan, és szerintem ez a fő probléma.
2016. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!