Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nálatok a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok a szexuális játékokba még beleférnek ezek?

Figyelt kérdés

Például szex közben férfi fizikai értelemben is sokkal erélyesebb és keményebben bánik veletek.

Tehát egyértelműen alárendelt szerepben vagytok.

Akiket érdekel nekik bővebben ki tudom fejteni privátban,ha igy nem teljesen érthető.


2016. okt. 12. 16:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem bejön, igen.

18/L

2016. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Arra esetleg gondoltál már, hogy normális emberi kapcsolatot kellene kiépíteni egy Nővel, szeretni, megbecsülni és együtt boldognak lenni?
2016. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, bár érdekelne a bővebb "dolog" is.
2016. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es nem értem,hogy miért zárná ki ezek a szexuális játékok azokat,amiket irtál.
2016. okt. 12. 16:57
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon izgat, szeretek alarendelt szerepben lenni. 20/L
2016. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

kettesnek üzenném hogy az én kapcsolatomban mindaz megvan amit leírt, mindemellett a pasim keményen bánik velem az ágyban, ő irányít mindenben, néha igazán kemény módon, és mindketten nagyon örömünket leljük benne. az hogy neked még csak vanília szex jutott nem jelenti azt hogy mások vágyai rosszabbak a tieidnél!


22L

2016. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Én viszonylag erős fizikumú vagyok, de amugy kiváncsi vok, leirhatod nekem is :)
2016. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
22 éves kislánynak üzenem hogy (1) neked van párod (2) gondolom nem úgy ismerkedtetek össze, hogy "helló Ági vagyok, tudnál durvulni velem?" -- hanem emberi értékek mentén (3) nálunk is van kemény szex IS meg szerelem is, sajnállak ha neked ez utóbbi nem jutott, de gondolom amúgy te is szereted ha szeretnek csak jól esett beszólogatni.
2016. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha arra gondolsz hogy kicsit eroszakos a pasi akkor igen. En szeretem.
2016. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Fenéket.
2016. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!