Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondható az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondható az hogy a legtöbb férfinak nincs kifejezett ízlése nők terén? Úgy értem hogy nincs egy konkrét típus (szőke haj, hosszú comb stb) ami tetszik hanem bármilyen csaj jöhet (aki persze kicsit is megfogja őket)?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, pont mint a nőknél. Egyéb kérdés?
2016. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hm, ez egy érdekes kérdés. Nekem pl az ázsiai,néger,latin nők is bejönnek (igaz még egyikhez sem volt szerencsém), persze nyilván nem mindegyik, ebből inkább azt akartam kihozni hogy pl a fehér bőrhöz nem ragaszkodok. Fehér nők esetében tetszik a szőke haj, de ahhoz sem ragaszkodom. Általánosságban a vékonyabb, szép arcú, homokóra alakú nők tetszenek. (Szélesebb csípő, formás fenék). A mellméret egyáltalán nem dominál, az sem érdekel ha nagyon kicsi. Viszont ami érdekes az az, hogy olyan nőket is szoktam látni akikben nem tudnék semmit kiemelni ami megragadná a figyelmem, de az összkép valahogy mégis tetszik. Szóval a mellékelt ábra alapján ez nálam egy elég összetett dolog hogy tetszik-e valaki, vagy sem. :)
2016. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ebből a szemszögből nem közelítettem meg :D

Szóval ha ezt a kérdést/választ tekintjük alapnak akkor mennyire kell aggódni a nézelődés miatt? (tudom hűséget "fogadott" nem vakságot.) Főleg olyan esetkre gondolok mikor a bnő is ott van a pasi mellett.

2016. okt. 13. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megkap tőled mindent és / vagy szeret nincs igazából gond, ha bármelyik kérdésre nem a válasz bármikor megcsalhat
2016. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az teljesen más dolog, hogy bármilyen csaj jöhet ÉS ez mellett van egy bizonyos ízlésed is.


Nekem pl a magas (175 cm és magasabb, magasabb...), barna hosszú hajú, karcsú alkatú, csini arcú, kis mellű lányok jönnek be nagyon. Ők azok, akikért élek-halok. De ettől függetlenül szívesen szexelek minden szép nővel, aki az utamba kerül.


Hülye lennék, ha mondjuk egy 165 cm-es, szőke középhosszú hajú, nagymellű, átlagos alkatú lányt elküldenék csak azért, mert nem felel meg a fentinek.

Egy dolog hogy van külső preferenciám, de másik dolog hogy nem a világ vége ha valaki nem felel meg neki.

2016. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:
Ez nem teljesen igaz. S azert ez egy kicsit felszínes megközelítés. De en pl elegge válogatós vagyok ilyen tekintetben, az elmúlt 4 hónapban mióta szingli vagyok 4 nőnek "csaptam a szelet" Ebből 3 szőke hajú, kek szemű, nagy mellu volt, akik nem az a plázacica tipus. A negyedik barna, nagyon jo humorral es nagy mellu volt. (Most tagadjak le, hogy arra indulok be :D) simán lehetene most is 2-3 csaj akikkel lehetne szex vagy komolyabb, de mit ér az egesz, ha nincs meg az izgalom, a feszültség, hogy meg akarom szerezni ezt a not. Nyilván azert nem jönnek össze pont, mert azt akarom, hogy osszejojjenek. De egyre jobb leszek, s a végen meglesz az a no akit az életben csak egyszer kell megtalálom. :)
2016. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

erről sok pszichológiai tanulmány is van, mégpedig a fiatal srácok főleg egy lány típushoz vonzódnak (rossz lányok, ártatlanok, rebellek vagy könyvmoly lányok) addig a lányok mindig egy személyhez vonzódnak (csak a Pistához, hiába ugyan olyan típus a Béla)


Egy példa:

Ifjúsági táborban tartottam késő esti beszélgetést (külön fiúk lányok) és ott feljött a "ki tetszik/kivel járnál" téma.

Érdekes volt, míg a lányok konkrét nevet mondtak, hogy kibe vannak belezúgva, addig egy srác válasza: "mindegy, mindegyik tetszik, bármelyiknek örülnék"

2016. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a gyengém: szőke, kék szemű, mosolygós, nagy popsijú, kicsit husis, formás mellű lány. Na, pont ilyenbe nem voltam még szerelmes, ellenben egy barna hajú, barna szemű, teltkarcsú, illetve egy barna hajú, kék szemű, nagyon karcsú, ahogy egy zöldesbarna szemű, fekete hajú alacsony, jócskán pufi lány tudta csak eddig kiváltani belőlem a mély, remegő szerelem érzetét...
2016. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!