Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár tipp amitől megvesznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár tipp amitől megvesznek a pasik az ágyban?

Figyelt kérdés
Pasik véleményét kérem :$ hova,mit ,mikor ,hogyan érintsek,dolgozzak meg és sorolhatnam ?! :P

#szex #férfi #erogén zóna #hatalmas élvezet
2016. okt. 14. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ulj a pasid arcara.
2016. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem ismerem a pasikat. 28F
2016. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Leírok egy két dolgot. Lehet lesz gyerekes, meg alap, de azért leírom.

Szeretem azt az érzést, hogy a lány teljesen átadja magát nekem. Na ez nem azt jelenti, hogy fekszik, mint egy darab fa, hanem leköveti a mozgásomat. Ha tekerem a csípőmet, és közben megemelem a csípőjét, akkor ő is mozogjon velem. Fontos még a szemkontaktus, és az, hogy lássam, hogy jó az irány. Szeretem ha közben simogat, karomat, mellkasomat, ha vadulunk, akkor egy kis hát karmolás is nagyon beindít. Emellett szeretem az orált adni, és persze kapni is, szóval jó ha a lány is így gondolkodik. Emellett ritkán, mondjuk havonta egyszer mehet egy popsi szex is. Pont azért ilyen ritkán, hogy kissé különlegessé tegyük azt a napot, és ne legyen megszokott dolog. :) 23/F

2016. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
utolso:koszonom szepen. :)
2016. okt. 14. 17:18
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

# 3/ 23 éves létedre nagyon szépen leírtad. Pacsi!


Kérdező, tapasztalt nőként annyit tudok mondani, hogy minden férfi más és a legfontosabb hogy kapcsolat során vagy alkalmi szex során megbeszéljétek mit szerettek. Közben is kommunikáljatok. Ami az egyik pasinak bejön a másiknak nem, én nem sokat tudok kezdeni egy nagyon passzív férfivel aki lágyan szeretkezni akar, én a keményet szeretem. Hiába írja itt le valaki, hogy ő mit szeret ha kifogsz egy ellenkező típusú férfit aki mondjuk a párod lesz. Az aktuális partnerrel beszéld meg.


23N

2016. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Kergemarha-kór

Lime-kór

h1n1



ezektől tuti megvesznek.

2016. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Én attól tudok megveszni az ágyban, ha a partnerem imád engem. Ezért törekszem is erre, akár feleség, akár szerető a partner.
2016. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
5# 23 eves no letedre tapasztalt vagy? Az nem semmi :D en 30 asokra szoktam azt mondani es meg azt is furan hogy tapasztalt :D akkor egy 40 es no mi? Kezdo??
2016. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
# 8, tudok 44 éves nőt aki 19 éves kora óta van együtt a férjével, tudtommal egy de maximum 3 partnere volt. A tapasztaltság nem korfüggő. 19 évesen szexeltem először de azóta sok partnerem volt, így sokféle férfivel találkoztam.
2016. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utso te prosti vagy?
2016. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!