Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori h egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori h egy pasinak csak az orálszex kell?

Figyelt kérdés
a mostani páromat nem érdekli a behatolásos szx csak az h leszopjam de persze ő is megteszi amit kell. csak furcsa h lassan másfél hónap alatt nem akart másmilyen szexet de meg is mondta amugy h sokkal jobban szereti az orálozást és hanem zavar akkor nem is akarja máshogy. Én is ki vagyok elégítve csak olyan fura más pasi is van aki ennyire orálfüggő mint a párom?
2016. okt. 15. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem túl gyakori. Természetesen szeretik a pasik az orális szexet. De azért szerintem nincs annál jobb ha punciba lehetnek.. A párod egy kicsit furcsa.. Nem beszéltél vele erről? Mit mondott? 22 L
2016. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosan van. Bár, én még ilyen pasival nem találkoztam. Valószínűleg nagyon jól orálozol, és ezért szereti annyira. Bár, én nőként mondom, hogy nem bírnám, ha a párom konkrétan nem dugna meg. Szeretem az orált nagyon, de azért a pénisz, az pénisz, és az a leges-legjobb része az egésznek számomra.
2016. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen pasinak. Szerintem elég ritka az ilyen....
2016. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az orál nem olyan fontos. Nincs is jobb, mint punciban lenni, pláne ott elmenni!
2016. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok :)

A szüzességem elvesztése óta annyira nem vonz a tényleges szex :/

Mármint oké, jó meg minden, de az orál sokkal jobban vonz, és simán ellennék ha csak az lenne :)

2016. okt. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!