Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon a lányok/nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a lányok/nők miért kedvelik jobban a barna/fekete hajú férfiakat, mint a világos hajúakat?

Figyelt kérdés

Ami két nagy trendet látok így tömeges megfigyelések alapján:


-a sötét hajú férfiak (számszerűleg a férfiak 70-80%-a) inkább kedvelik a szőke nőket első sorban (persze barna/fekete nőket sem dobnak ki az ágyból csak emiatt)


-a nők a saját hajszínüktől függetlenül inkább kedvelik a sötétebb hajú férfiakat


Ezek miért vannak? Én pont azt hinném kapásból, hogy egy barna/fekete hajú lánynak inkább jön be egy szőke férfi. (Nem mindnek, de többnyire)


2016. okt. 15. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ilyen nincs csak az hogy óltakában a pasik nem festék a hajúnak világosabbra és nekem ha tetszik szép az arca stb... Akkor mindegy milyen a haja
2016. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
*általában
2016. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


6 válasz:

Abból 5 sötétbarna/fekete.


De ez most csak egy példa, de sok éves, évtizedes megfigyelések is ezt láttatják. Azért kérdezem. Most ne arról beszéljetek hogy ez így van-e vagy sem, hanem hogy igen és hogy miért. Ez a kérdés. Kérlek erre válaszoljatok.

2016. okt. 15. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a válasz erre, mint ami arra, hogy a férfiak pedig épp a világos hajú lányak tartják vonzóbbnak.

A világosbarna vagy a szőke haj és árnyalata ártatlanságot, naívságot, fiatalságot sugall. Egy fekete hajú nő megjelenése magabiztosságot, komolyságot, dominanciát sugall és ez igaz egy fekete hajú férfira is. A nők és a férfiak tudat alatt a fent leírtakat keresik egymásban, valószínűleg emiatt lehet ez így.

Azonban azt meg kell említeni, hogy önmagában a haj egyáltalán nem mérvadó. Egy szőke hajú férfi is lehet férfias és egy fekete hajú is lehet kevésbé az.

2016. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sose jöttek be a világos szőke hajú pasik valahogy irritáltak... Lehet hogy azért mert apunak is majdnem fekete haja van. Bár nem tudom mennyire lenne más az ízlésem ha apu világos hajú lenne. 22 L
2016. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régen a nagy szőke hetceg volt a menő,de mára a szőke haj férfiaknál inkább b*zissá vált.Pl.múltkor láttam egy szőke,félrefésült hajú gyereket,na mondom ez biztos b*zi.De amikor megláttam egy metálos csajjal csókolózni eléggé meglepődtem
2016. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sötét hajam van és a sötét hajú lányokat jobban kedvelem
2016. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a latin(spanyol, olasz) pasik nem szőkék, és mindenki egy latin szeretőről álmodozik Magyarországon, legalább is többen vannak, mint a szőkepasi szeretők! :D
2016. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!