Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már zavaró a lábfétisem mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már zavaró a lábfétisem mit csináljak? Elmulasztható?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok,lábfétisem van..ezzel alapból nem is lenne gond,de már olyan erős,hogy az zavaró.az egy dolog hogylassan előbb nézem meg a lányok lábát cipőben is mint a feneküket pl,de már ez is zavar engem..de ha egy lány zokniban van előttem,nem tudom egyszerűen nem a lábát bámulni,egyszerűen leblokkolok tőle szinte,úgy felhúz a formája,alakja...ha pedig neadjisten mezitláb van a lány,kb remegek...szerintem ezt már sokan észre is vették rajtam,kizárt hogy nem..nem arról van szó,hogy undorító lábfétisem lenne,tehát csak az ápolt lábak izgatnak fel,nem az hogy büdös legyen ,vagy taposson meg vagy mit tudom én...de maga a vonzalmam a női lábak iránt olyan erős,hogy tényleg zavar a mindennapokban..kiélni se tudtam soha,egyszer masszíroztam a volt barátnőm talpát,mezitláb volt,és beleélveztem a nadrágomba tőle..szerintem tuti észrevette azt is.de nem beszéltünk róla..hogy lehet "elmulasztani" ezt?nagyon zavar :/

2016. okt. 15. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős:D
2016. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Probáld ki egy lánnyal..

Nekem például bejön, ha találsz egy igényes csajszit aki nyitott akkor nyert ügyed van...

22L

2016. okt. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
40%

Elmulasztani nem tudod. Próbáld ki egy olyan lánnyal, akinek ez bejön.

Hogyan találsz ilyen lányt? Van pár olyan dolog, amiről fel lehet őket ismerni messziről.

Például:

- szeret mezítláb vagy zokniban mászkálni

- ha leül, felhúzza maga alá a lábát

- relatív kicsik a mellei

- az átlagnál sokkal intelligensebb


Persze lehetnek kivétlek, de a többségre igaz. #2 válaszoló vissza tudja igazolni, hogy ez rá jellemző-e vagy sem. Nekem eddig ezek a tapasztalataim.

32F

2016. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem elmulasztani kell, hanem keresni egy barátnőt, aki majd ezzel szépen megbarátkozik és még szeretni is fogja. Hidd el, hogy van ilyen. Valahol ez is természetes, így kell felfogni. De ne ezzel kezd, hanem a barátnő kedvében járj, találd ki, mit szeret és Ő is elfogad téged egy idő után.
2016. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 24 éves srác vagyok, szintén lábférisem van, mondjuk nem ilyen szinten. Csak szimplán szeretem extrán kényeztetni a partnerem lábát (persze, csak ha szép és ápolt), csókolgatom, simogatom, masszírozom, néha megkérem a párom, hogy a lábaival kényeztesse a szerszámom.


Eddig minden partneremmel ki tudtam élni ezt a vágyamat, és kivétel nélkül élvezték a nem mindennapi törődést :) Szal nekem csak pozitív tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Találj magadnak egy partnert, akivel te is ki tudod élni a vágyaidat, mert mindkettőtöknek jó!

2016. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
54%
Azért van rád ilyen erős hatással, mert kielégítetlen vagy. Verd ki magadnak néha, akkor csökken és a barátnőjelölttel próbálkozzál, higy ne csak fantáziálj.
2016. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj, úgy, ahogy leírtad. Ha kicsapod, hozzászoksz, és nagyon nehéz lesz róla leszokni. Nekem volt egy komoly kapcsolatom, amiben a lány még vissza is élt a helyzetével sokszor... Ezek lelki dolgok is, szerintem. Lehet, hogy az intelligenciának is köze van hozzá. Nem tudom. Plusz, ha megszeretsz valakit, és elsőre mondjuk nem is teszik olyan nagyon a lába, a lelki kötődés miatt szebbnek találod a lábát, és őt is. ;)
2022. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Martin8 válasza:
Haver te telibe leirtál engem? Mi ebben a zavaro?😂
2022. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!