Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van akit érdekel a BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit érdekel a BDSM világa? Hogyan csöppentetek be ebben a világba? És hol szoktatok partnereket keresni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek a bizalom a lényege. Általában az emberek a párjukkal osztják meg ezeket a vágyakat.

Gondolj bele, egy idegennek hogyan engedhetné meg bárki, hogy rendelkezzen felette?

2016. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem érdekel. BDSM témájú internetes oldalakra bukkantam egykor, és ráébredtem, hogy ez engem izgat. Switch vagyok, irányító és alárendelt egyaránt szeretek lenni. A kikötözés, kiszolgáltatottság nagyon izgató olyan partnerred, akiben teljesen megbízol. Ha engem kötöznek, akkor szeretem próbára tenni és fejleszteni tűrőképességemet. Szeretem, hogy partnerem kiélheti rajtam vágyait, fantáziáját. Ha én kötözök, akkor nagyon izgató a megkötözött, pattanásig feszülő izmú test látványa, és a tudat, hogy ez izgatja a parnert. Különösen szeretem a vizes BDSM-et: kényszerített zuhany, légzés-kontroll víz alá nyomással, ... A bilincseket nagyon szeretem, alkalmazni és megbilincselve lenni is.
2016. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Huuu,jigga. XDDD
2016. okt. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!