Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » AZ beteges/visszataszító ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ beteges/visszataszító ha kipróbálnám egy izmos nővel?

Figyelt kérdés
egy vékonyabb testalkatú,átlagmagas srác vagyok ,és utóbbi időben sokat fantáziálok arról,hogy egy izmos nővel milyen lehet szexelni.persze nem ilyen úszó alkatúan kismellűre gondolok,legyen melle pl,de kifejezetten izmos nőre gondolok..és pl ezt ki is használni a szexben,tehát pl megemel és úgy sz.p le..stb

2016. okt. 16. 19:22
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmi nőre gondolok pl

2016. okt. 16. 19:25
 2/9 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
Nem beteges! Ezt hívják fekve nyomásnak!
2016. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Hasonlóan érzek, mint Te. Nagyon bejönnek a kidolgott testű izmos lányok:

[link]

[link]

Szívesen benne lennék bármelyikükkel.

2016. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga, szerintem nem beteges, bár kicsit furcsa ha az akarod, hogy a csaj kapjon fel...
2016. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3# Te nem vagy biszex? Ezeknek a csajoknak tiszta férfias alakjuk van. Főleg a szőkének.
2016. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
#3-as vagyok: Rejtetten lehet, hogy biszex vagyok. De nagyon becsülöm az izmos nőket, mert keményen megdolgoztak ezért a testért.
2016. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Végül is ezekben a testekben is van valami szép. Kár, hogy én nem látom...
2016. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Átlag férfi nem élvezi ha a nő izmosabb. De a testépítő nők es Férfiak egymásra találnak.
2016. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is kipróbálnám! De Elég vékony meg gyenge vagyok, szóval erre sajnos nem sok esélyem van...

23F

2016. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!