Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem működik köztünk a kémia?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem működik köztünk a kémia? Miért nem kíván?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


összejöttem egy pasival. Vele voltam először együtt úgy.

De..valami nem működik azon a téren,ami engem nagyon bánt. Mindennap találkozunk,de hetente csak 1x szexelünk. Többnyire akkor is én közeledek. Én szeretem,kívánom,de már kínos nekem,hogy ,ha én nem közeledek felé,akkor nincs semmi. Beszélgetünk,puszilkodunk,ölelgetjük a másikat,de semmi több. Mint nagyon jó barátok (a puszit leszámítva). Talán tényleg inkább csak barátságnak kellene lennie? Amúgy nagyon kedves velem, meglep mindig valami aprósággal,figyelmes,de ez a része nem megy.

Próbáltam vele megbeszélni,de nem tudom. Mindig leráz. Egyszer volt egy elszólás,hogy nem szereti,mert aktus közben nincs orgazmusom csak,ha a kezével is simogat közben. :( Aztán összevesztünk és hozzám vágta,hogy tág vagyok meg biztos az a baj,hogy nem elég nagy nekem ő. Szóval elég rosszul esett,hogy az első "barátom",akivel együtt voltam ilyet vágott hozzám.

Azóta se javult a helyzet és most már lépni szeretnék valamit,mert szerintem ez nem egészséges,hogy sosem közeledik felém. Nincsenek nagy vágyaim,de a heti egyet keveslem. Van olyan is,hogy havi 2x van csak. Volt,hogy vágytam rá nagyon és hoppon hagyott nem egyszer :(

Csajok, fiúk voltatok már hasonlóan? Valami jó tanács? Sokat várok el?


23/L


2016. okt. 17. 16:11
 1/3 90-ben született F.. válasza:
Olyan férfit keress, akinek nincsenek szorongásai a pénisze miatt.
2016. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Valóban, egyrészt a saját frusztrációját vetíti ki rád, másrészt pedig a jelek szerint a béka feneke alatt van a szexuális kultúrája. Jobban járnál mással.

N

2016. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. nem tetszel, nem vagy izgató, szép, stb., ezért nem gerjed rád - különben még impotensen is a kedved lesné (az ágyban is).

lapátra vele, esetleg, ha igaza van valamelyest dolgozz magadon (sport, értend), bár ő akkor is lapátra való

2. neki van problémája. egy szűz lányon kívül mindenki "tágnak" mondható, de ezt az és addig érzi így, aki nem tanulta meg a szerszámát használni, és a maszturbáció után meglepve tapasztalta, hogy a szex egy nővel nem a bedugom és a mennyben vagyok máris..

megintcsak lapát, mert volna kivel gyakorolni, igény is van rá részedről, de, ha így sem akarja, akkor maradjon a markával.


Mondd neki, hogy kapja össze magát, csinálja, és menni fog. Aztán, ha nem akarja, akkor nincs mit tenni..

2016. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!