Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mit figyeltek meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit figyeltek meg egy nőn először? Mi vesz rá titeket, hogy megszólítsátok, közeledjetek hozzá?

Figyelt kérdés

Minden értelmes és persze őszinte válasz érdekel

Egy fiatal nő



2016. okt. 17. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szemét, száját utána a teljes arcát nézem meg először azután a testét, ha mindezek bejönnek és a körülmények olyanok akkor próbálkozok :D
2016. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az arcát,szemét,szájáz,haját azt,hogy mennyire természetes utána a testét leszólítani eddig senkit nem mertem 22/f
2016. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
próbálj jelezni a kiszemelt fiúnak mert pl én is nem igazán kezdeményezek olyan nőnél akiről az jön le hogy abszolut nem érdeklem vagy közömbös velem.
2016. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Amit megfigyelek: szem, arc, lábak.

Megszólítani tuti nem fogom, de a mentalitása meg tud fogni.

2016. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Haj, arc, szem, orr, lába, segge, melle, és úgy az egész testét.

Megszólítás mindig a körülményektől függ... :D

Hogy mi is vesz rá?Nem tudom!Csak érzem hogy mennem kell.Valamikor nem is tudom mit is mondok csak mondom :D

2016. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha tetszik arcra és ha tudom hogy nagyon bevállalós.
2016. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Talán az arc, kéz, haj.De az összhatás a döntő, gesztusai.Fontos ha râmosolygok viszonozza.Megszólítom ha úgy érzem hogy érdeklődve tekint rám, lehet esélyem.
2016. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szexuálisan az arc és az alak az első, amit megnézek. Ha komolyabbat is akarok, akkor valami értelem. Miért kérdezed?
2016. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mellét
2016. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Egyszerű az indok

Engem valahogy nem szólítanak le a pasik,nem közelednek

És nem tudom az okát,sajnos...

2016. okt. 18. 16:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!