Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatból miért lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból miért lett szerelem?

Figyelt kérdés

Több hónapja járok össze egy sráccal, és nemrég kezdtem észre venni hogy belé szerettem, de folyton veszekedünk mert mindkettőnk féltékeny, vagy más dolgok miatt is

Ő mindig elmondja hogy nem akar semmit se de valahogy én úgy érzem hogy ez nem igy van



2016. okt. 17. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert megismerted őt. Nem kellett volna.


23/L

2016. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki h vagy jartok vagy nem lesz tobb szex. Ezen el fog gondolkozni:) en is igy jöttem ossze a pasimmal
2016. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tragédia az ha egymásba szerettek...

Inkább örüljetek neki.

2016. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert szerencsétlenek vagytok

Ha valami a dugásról szól akkor nem ismerkedni kell

Sosem értettem az ilyeneket

23/F

2016. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert egy fiatal csaj vagy.
2016. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát csak az a baj én így érzek, de nem tudom ő mit gondol mert nagyon tagadja hogy érezne bármit is csak ahogy viselkedik én abból gondolom
2016. okt. 18. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!