Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kihasználnátok a helyzetet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználnátok a helyzetet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy "A volt tanárommal utaztam egy buszon ma, és szoknyában volt. Már csak pár ember maradt a végállomás közelében, felálltam a helyemről, ránéztem a tanáromra és akaratlanul is a figyelmem a szoknyájához terelődött. Láttam, hogy nincs rajta bugyi. Minden látszódott. Nem kellett több, telefon elő és mintha telefonoznék nyomtam pár képet.

Elraktam a telefont és én hülye tovább néztem. Hirtelen találkozott a tekintetünk és rájöttem, hogy lebuktam, hogy azt nézem. Azonnal elkaptam a fejemet.

A buszról lefelé szálva hátulról megcsapta a fejemet és hozzátette, hogy nem ilyennek ismert meg.

Én csak egy gyenge bocsánatot mondtam rebegő hangon.

Megzsarolnád a fotókkal? (60%, hogy belemenne) Vagy elraknád emlékbe és rácsapnál pár unalmas téli éjszakán? :D



2016. okt. 19. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Klassz dolog a börtönben kancigányok köcsöge lenni!
2016. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Zsarolás?

Gratulálok szép karrier elé nézel :)

Nagy valószinűséggel már várnak bent ,friss húsi mindig kell odabent a börtönben.

2016. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A zsarolással több törvényt is sértesz. (Fotós törvény, képmáshoz való jog...)

Ő meg túl sokat nem bukni a dolgon, mert mindenki tudja, hogy van pin..ája, maximum nem látta még.


Szerintem gondold végig ezt az egészet.

2016. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem történt meg valójában. :D (Na melyik tanár jár bugyi nélkül? Illetve nem lettem volna a telefonhoz elég bátor)

Szimplán arra vagyok kíváncsi, hogy Ti mit tennétek. Éljétek bele magatokat, és adnál a csábításnak vagy annyiban hagynád?

2016. okt. 19. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez valami japán anime...?
2016. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, de abszolút nem rossz alapanyag egy készülő filmhez mondjuk.. picit írva még a szituáción.
2016. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Melyik tanar jar bugyi nelkul?

A csajom, aki 8 eve tanit egy kozepiskolaban egyebkent fitnessversenyzo. Nyaron igen sokszor nem vacakol bugyival. De az igaz, tanitani nem jar be igy.

2016. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!