Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már valaki szerelmes az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki szerelmes az angol tanárnőjébe?

Figyelt kérdés
4 éve tanít,most vagyok végzős és májusban érettségi.Szín ötös vagyok belőle.Annyira tetszik a tanárnő,hogy már néha én jövök zavarba az órán.Próbálom vele tartani a szemkontaktot.Sokszor bókolok neki valamit angolul,és mindig mosolyog,nevet.A szeme nagyon tetszik.Olyan 30-32 évesnek néz ki.

2016. okt. 19. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

14 évesen mentem középiskolába úgy, hogy két hónappal később novemberben lettem 15.


Egyből belezúgtam az akkor 40 éves angoltanárnőmbe. Elvált volt, egy gyerekkel.

Nagyon vékony, szőke hosszú hajú, szép arcú. Mindig gyönyörűen öltözködött és elképesztően babonázó illatú parfümöket fújt magára.


1,5 évig voltam odáig érte, persze nyilván 14-16 évesen nem várhattam hogy ő 40-41 évesen viszonozza. De mai napig, 10 évvel későbbig is nagy hatással volt rám. Miatta is szeretem mai napig is az érett (35-50 éves) nőket.

2016. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy csinos 35-40 körüli angoltanárnőm. Néha fantáziáltam róla, de azért szerelmes nem voltam belé, meg nem is ő volt a legtöbb esetben a gondolataimban, amikor kivertem. Volt még 1-2 tanárnőm, aki tetszett nekem, de velük is ugyanez volt a helyzet, nem voltak rám olyan hatalmas hatással.
2016. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a Komár Laci. Na ő volt.
2016. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Angol tanár vagyok (mondjuk nem a 60éves nyugdíj előtti féle). Enyje fiam..
2016. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Középsuliban volt egy angol tanárnőm 30sem volt,na őt huztam volna.

Annyit sikerült elerni,hogy érettségi után eljőtt velünk bulizni. Buli után mint jóbarátok puszival köszöntünkel😙

2017. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még az angol tanárnő barátnőjébe is, aki szintén angoltanár volt.
2017. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!