Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, hogy nem szerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy nem szeretek csókolózni sőt egyeltalán nem igénylem szexben sem?

Figyelt kérdés
Máshova mehet csók/puszi a testen. De szájra csók-csókolózni nem szeretek.

2016. okt. 22. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én pasiként is imádok csókolózni. Attól sokkal jobban beindulok.
2016. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
asszexuális vagy mint én
2016. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az lenne, mivel nálam a szex, párkapcsolat alapvető része a csókolózás is. Nemcsak azért, mert párkapcsolatban az ember ezzel is kimutatja az érzelmeit, hanem mert önmagában nagyon izgató dolog.

És szerintem a többség így van vele.

De biztos van olyan, aki olyan, mint te, csak nyilván nehéz dolog lesz olyat találni.

2016. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem,max szájrapuszi. 20l
2016. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
El nem tudnám képzelni azt, hogy a szerelmemmel ne váltsak hosszantartó nyelves csókokat szex közben sem és azon kívül sem. :O
2016. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én igénylem! És felizgat. De ágyon kívül is, ha csak együtt vagyunk. Szeretek csókolózni... Lehetőleg nyelvvel, de volt már olyan lányhoz szerencsém, aki csak ajkakkal csókolózott, a nyelvét szigorúan távol tartotta az enyémtől. :(

A csókkal is nagyon ki lehet fejezni a szenvedélyességet, a vágyakozást vagy csak azt, hogy jó, hogy melletted van.

37F

2016. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En ugyan igy vagyok vele...a paromnak fura (volt), de elfogadta... o puszilgat aktivan, szivja a szamat... nekem annyira nem jon be. Nincs ra igenyem, de tudom, hogy o szereti, ezert elofordul a hevesebb pillanatokban...
2016. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is,én sem szeretem nem is kívánom,max nagyon-nagyon ritkán akkor is csak egy kicsit röviden. Sajnos még nem is igazán találtam olyan lányt akinél ez ne lenne gond... (26/F)
2016. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez partner függő. Mondd el mindíg a kapcsolatod elején a másiknak. Ne járj úgy mint mi.


Párom (férfi) nem szeret csókolózni. Eleinte nem tűnt fel, mert nagyon szerelmesek voltunk. Hevesen csókolt. Nem valami jól, de beindított. Azóta eltelt 10 év....

A hév mindenben megmaradt, kivéve a csók. Már nem szoktunk csókolózni. Akarna ő szexelni, de nekem csók nélkül nem megy. Ha meg is csókol előjáték közben inkább idegesítő, vagy sírhatnékom van.

Nedvesedek így is, de nem sikerül agyban ráhangolódnom. Így én nem is kezdeményezek már.

Pedig régebben nemhogy a bugyi, a nadrágom is átázott egy jó csóktól. Hiányzik nagyon.

2019. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyelves csók az igazi. Én szexen kívül is nagyon igénylem..nekem ez hozzátartozik a párkapcsolathoz.
jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!