Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon ezért húzza az időt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezért húzza az időt, hogy ne derüljön ki a "titka"?

Figyelt kérdés
Nem szoktak nekem udvarolni, nem is volt rá nagyon igényem, elvoltam magamba de most szerelmes lettem, és nem akarom elveszíteni. 46 év felett, amolyan utolsó esélyként találtam rá. Már 2 hónapja találkozgatunk, oké, megértettem, hogy nem akar semmit sem elkapkodni, járjuk végig az ismerkedés szakaszt, mielőtt arra kerül a sor. De én úgy vettem észre, hogy én jobban akarom, rámenősnek is tűnhetek ezért a szemébe. Nemrég egy ilyen csókolózós-tapogatós alkalommal figyeltem fel arra, hogy nem kemény, ahol kellene lenni. Vagy igen, de annyira kicsi neki, hogy nem is éreztem! Most mit tegyek? Szeretem, de mi lesz ha szembesülünk azzal, hogy a szex valamiért nem lehetséges? Egyébként egy nagyon férfias jelenség, ezt többször is mondtam neki. Vajon ezért húzza az időt, hogy ne derüljön ki a "titka"?
2016. okt. 22. 17:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Legjobban attól tartok, hogy az Ő férfiúi, büszkeségén esik csorba, és ezért lesz vége. Engem nem zavarna, hiszen van rá sok mód, hogy örömet szerezzünk egymásnak. De ha tényleg mikrópénisze van, akkor azzal mit lehet kezdeni?
2016. okt. 22. 17:44
 2/3 anonim válasza:
Hát azzal semmit, de ezt te is tudod. Vagy szereted és tiszteled emberileg annyira, hogy ezt el tudod fogadni, vagy pedig mást kell keresned.
2016. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat en eddig ugy tartottam hogy nem a meret a lenyeg :) majdnem 3 evig eltem par kapcsolatban es amikor osshe jottem vele akkor neki nem volt olyan nagy sot kicsi volt de elveztem vele mert szerettem aztan ido kozbe nagyon eg nott neki es en meg hozza szoktam az o mereteihez aztan le fekudtem egy sraccal akinek akkora volt mint exemnek amikor ossze jottem vele viszont vele nem volt jo mert ez vsak baratsag extrakkal es nem szeretem :) ebbol most azt akartam ki hozni hogy ha szereted akkor jo lesz vele
2016. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!