Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 40 feletti nők miért hiszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 feletti nők miért hiszik azt, hogy ők már mindent láttak és mindent megtehetnek?

Figyelt kérdés
A takarítónő olyan természetességgel járkál be a férfi mosdóba takarítani, felmosni, mintha nem is férfiak járnának oda. Mondván ne zavartassuk magunkat, Ő már eleget látott.
2016. okt. 22. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésnek mi köze van a leíráshoz? A takarítónő azért megy be takarítani, mert az a dolga. Egyáltalán van az adott helyen férfi takarító? Nem vennék rá mérget. Nehezen tudom elmagyarázni, mennyire röhejes ez az egész...
2016. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Férfi mosdóba férfi takarító jár nálunk, elég fura lenne, ha nő lenne.


De szerintem is csak azért megy be oda, mert ez a munkája, nem örömében.

2016. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a munkája, azért megy be. Az "ő már eleget látott"-at meg gondolom "feszültségoldásként" mondta.
2016. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"férfi mosdóba férfi takarító"


szép is lenne... én még nem láttam férfi takarítót soha. eszerint van, de gondolom olyan gyakori mint az óvóbácsi

2016. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem kukkol a piszoárnál benneteket, ettől függetlenül érthető, ha van, akit zavar, feszélyez a jelenléte, szóval - akár komolyan, akár humoros formában - nyugodtan megkérhetitek, hogy várja meg a felmosással, amíg mindenki kijön.


Azt viszont nem értem, hogy abból, hogy a te munkahelyeden egy 40 feletti takarítónő úgy takarít, hogy arra az időre nem zárják be a férfi mosdót, ő meg lazán kezeli a dolgot, hogy lehet azt a következtetést levonni, hogy a 40 feletti nők azt hiszik, hogy ők már mindent láttak és mindent megtehetnek? xD

2016. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszik azt, hogy mindent láttak és mindent megtehettek. Abban azonban igaza van, hogy már elég péniszt látott. És hidd el, nem a tiéd fogja érdekelni egy mosdóban, miközben csövelsz és ő takarít. Azért teszi, amit tesz, mert ez a dolga.

Hány éves vagy?

2016. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!