Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtök egy Aneros prosztatamasszírozót venne nektek a születésnapotokra?

Figyelt kérdés
Mi volna az első reakciótok? Örülnétek neki és szívesen használnátok esténként? Vagy éppen ellenkezőleg, inkább dühbe gurulnátok miatta, hogyan is volt képes olyat gondolni, hogy tetszene nektek?
2016. okt. 23. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon orultem volna ennek, de az én pàromnak eszébe se jutott ilyesmi. Igy megvettem magamnak. Jo befektetés volt - pàrom szerint is!
2016. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neki, de akkor már inkább egy felcsatolhatóst vegyen :)
2016. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oke,de ő is használná,mármint rajtam,természeten?
2016. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jézusom! Mielőtt veszel neki egy ilyet, azért tudakold már meg, hogy mennyire izgatja a dolog. Ti nem szoktatok beszélgetni?
2016. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Daidalosz ***** válasza:
100%
Nagyon orulnek.
2016. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neki az biztos!
2016. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztom 2-es véleményét ;)
2017. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!