Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfinak vannak átlagtó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak vannak átlagtól eltérő szexuális vágyai az egészségesnek számít, és ha egy nőnek vannak az beteges, vagy az is egészséges?

Figyelt kérdés

Én pl nagyon kihasználom hogy a fantáziában mindenl ehetséges, volt már hogy olvastam hogy ez teljesen egészséges, de én félek hogy ennek lehetnek rossz hatásai is és abba kéne hagynom, de nagyon nehéz szinte lehetetlen :(


21/L


2016. okt. 23. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
teljesen egészséges csak olyan párt ke találnod aki partner a dolgokban :)
2016. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

21 évesen? Buta kérdés, ami egészségtelen lehet a pisi szex például a fertőzések miatt. Vagy ha gumi nélkül szexelsz. Fantáziálni lehet bármiből, abban semmi beteges nincs, a valóságban pedig védekezz és járj szűrésre és full tesztre.


23N

2016. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Olyanokról fantáziálok amik a való életben nem kivitelezhetőek.
2016. okt. 23. 22:30
 4/19 anonim ***** válasza:

Butus 😃

1; a fantázia szabad!

2; ha meg is valósítod, de olyannal aki vevő rá, akkor az legyen bármilyen "perverz", számotokra a lehető legtermészetesebb dolog lesz! 😃

2016. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 RRR ***** válasza:
semmi nem az ,ami nem erőszakból történik és a partner is akarja,"benne van"
2016. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A fantáziával nincs baj, ha anélkül is tudsz nemi életet élni. Egyébként inkább úgy látom, hogy a férfiak vannak inkább megszégyenítve errefelé a fétiseik miatt (olyan kispályás dolgokért is, mint csizma, taposás stb.), a nők nem annyira.
2016. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha nem kivitelezhető akkor beteg biztos nem leszel tőle. Én is fantáziáltam már Batmanről, Jokerről hármasban. :D vagy animés szörnyről 50cm-es farokkal :D
2016. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 pl. mi? mert sokminden kivitelezheto


de ha megsem az eleg bizar lehet vagy hasonlo...

2016. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Akkor mindenkinek a válasz pmre:



Más nő szexel valakivel, nem én.

és lehetőleg egy kevésbé szép nő.


Emiatt gyakran csinálok olyat hogy társkeresőn kamu profillal (Egy csúnyácska lányéval) szedek fel másokat és úgy fantáziálok :(

2016. okt. 23. 22:38
 10/19 RRR ***** válasza:

ez igen lágy......

semmi baj nincs ezzel,nyugi

2016. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!